Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

20 Березня 2023

Відомі дати реєстрації на НМТ-2023, основної та додаткової сесії – УЦОЯО

Наказом Міністерства освіти і науки України затверджено календарний план організації та проведення у 2023 році національного мультипредметного тесту (НМТ).

Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

Тестування відбудеться у дві сесії:

  • основна: 5 червня – 23 червня;
  • додаткова: 11–24 липня.

Реєстрація осіб для участі в основній сесії НМТ триватиме з 3 квітня до 3 травня 2023 року.

До 7 травня 2023 року зареєстровані учасники й учасниці матимуть змогу в персональному кабінеті внести зміни (вибрати інший предмет додаткового блоку чи змінити населений пункт в Україні/ за кордоном, у якому він/вона хочуть пройти НМТ).

У додатковий період (5–12 червня) зможуть зареєструватися особи, які не змогли з поважних причин зареєструватися для проходження НМТ під час основного періоду реєстрації; реєструвалися в основний період реєстрації, але яким було відмовлено в реєстрації для участі.

Не пізніше ніж за десять календарних днів до початку проведення основної сесії НМТ для зареєстрованих учасників і учасниць з’явиться можливість завантажити зі своїх персональних сторінок запрошення, де буде зазначено дату, час і місце проведення НМТ.

Учасники й учасниці додаткової сесії НМТ матимуть змогу дізнатися про дату, час і місце проведення тестування не пізніше ніж за три календарні дні до проведення додаткової сесії НМТ.

Інформацію про результати основної сесії НМТ за шкалою 100–200 балів буде розміщено на персональних сторінках учасників й учасниць тестування до 28 червня 2023 року, додаткової сесії – до 29 липня 2023 року.

Читайте також: “Готуємося до НМТ із біології, хімії та фізики: ефективні поради від вчителів”.

Слава Україні!

Героям слава!

Переможемо!

Зображення: Український центр оцінювання якості освіти


Обговорення