Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

12 Червня 2023

Влітку МОН і Мінцифри презентують реформу освіти – Федоров

Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров заявив, що його відомство розробляє нову реформу освіти, яку презентують орієнтовно в липні цього року.

Про це він розповів 8 червня під час дискусії “Діалоги про відновлення України”.

За словами Михайла Федорова, скоро його команда разом з МОН представить план змін, роботу над яким вели протягом останніх двох місяців.

Ця реформа в українській системі освіти буде спрямована на інновації в країні й формування іншого мислення у поколінь, що підростають. Як зазначив Федоров, реформа стане “кардинальною” – вона покликана “забетонувати цінності”, актуальні для українського суспільства і здатні забезпечити розвиток нації.

Михайло Федоров наголосив, що план реформи визначає компетентності, стандарти, програми, освітню мережу, необхідні для розвитку, зокрема у сфері технологій. Крім цього, потрібно розв’язати проблеми із професійно-технічною та вищою освітою (зокрема, і з моделлю їх фінансування).

Крім того, віцепрем’єр-міністр анонсував, що реформа передбачає підвищення престижу професії вчителя, зокрема й в аспекті оплати праці.

Читайте також: “Яким буде анонсований новий електронний реєстр учнів, вчителів та шкіл – відповідь МОН”.

Фото: ілюстративне – “Українські національні новини”


Обговорення