Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

22 Січня 2018

Визначили дати курсів з підвищення кваліфікації для вчителів НУШ

Міністерство освіти і науки визначило дати проходження курсів з підвищення кваліфікації вчителями Нової української школи, які візьмуть перші класи у 2018 році.

Про це йдеться у наказі МОН №34 від 15 січня, опублікованому на сайті Інституту модернізації змісту освіти.

Керівники Інститутів післядипломної освіти з 20 січня до 15 лютого повинні підготувати тренерів для підвищення кваліфікації вчителів НУШ. Списки таких тренерів мали бути сформовані до 17 січня.

На першому етапі МОН рекомендує з 15 лютого до 6 березня провести настановчу очну сесію з підвищення кваліфікації педагогів НУШ, у березні–квітні  другу очну сесію, а в травні–червні підсумкову очну сесію.

Також з 1 лютого вчителі мають розпочати проходження обов’язкового дистанційного курсу.

Другий етап підвищення кваліфікації для вчителів, які візьмуть перші класи у 2019 році, має розпочатись 1 вересня цього року.

Окрім того, пройти курси з підвищення кваліфікації рекомендовано заступникам директорів з навчально-виховної роботи у початкових класах та вчителям фізкультури та мистецтв, які навчатимуть учнів перших класів у 2018/2019 і 2019/2020 навчальних роках.

Завантажити документ можна за цим посиланням.

Нагадаємо, МОН затвердило типову програму підвищення кваліфікації вчителів Нової української школи Інститутами післядипломної освіти.

На сайті студії онлайн-освіти EdEra стартувала реєстрація на обов’язковий онлайн-курс для вчителів Нової української школи, які візьмуть перші класи у 2018 році. Курс розпочнеться 1 лютого.

Також МОН винесло на громадське обговорення проекти Типової навчальної програми початкової школи.

Підручники, які використовуватимуть для першачків у новому навчальному році, почнуть укладати після затвердження Кабміном нового Державного стандарту початкової загальної освіти. Новий Державний стандарт початкової загальної освіти зараз узгоджується в Кабміні.

У 2017/2018 навчальному році 100 шкіл по всій Україні пілотують проект нового Державного стандарту початкової загальної освіти, а в 2018/2019 навчальному році за цим Стандартом будуть вчитись усі перші класи.

“Нова українська школа”

Фото: автор – JanPietruszka, Depositphotos


Обговорення