Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

15 Березня 2023

Як використати штучний інтелект, відеоігри і соцмережі в навчанні – добірка посилань з цікавими ідеями

Штучний інтелект, зокрема, ChatGPT, відеоігри, TikTok і блогерство – це сучасна реальність, і краще, щоб діти були з нею обізнані, аби користуватися цими інструментами не лише для розваги, а й для навчання.

Добірку корисних посилань запропонували адміністратори Телеграм-каналу #SixArticles. Її поширив голова освітньо-наукового комітету Верховної Ради Сергій Бабак.

Ось декілька джерел, які допоможуть дорослим розібратися в темі:

  • Успішні школи світу інтегрують ChatGPT у навчальні процеси. Зокрема, це відео англійською мовою допоможе зрозуміти й опанувати інструмент, буде прикладом того, як користуватися чатом під час навчання.
  • Європейська комісія опублікувала рекомендації для вчителів щодо використання штучного інтелекту в навчальному процесі.
  • Говорячи з дитиною про штучний інтелект і його роль у навчанні й розвитку, можна показати декілька корисних інструментів, наприклад, для створення презентацій.
  • У деяких країнах відеоігри включають до обов’язкового навчального процесу. Зокрема, Міністерство освіти Польщі додало дві гри, War of mine і Gra Szyfrow, до основної програми навчання та оголосило конкурс на наступні 30. Відбувається це на платформі Zintegrowana Platforma Edukacyjna.
  • Мільйони переглядів у TikTok має вчителька в Японії, яка просто розповідає про буденність навчання – це яскравий показник того, як нові формати популяризують освіту.
  • Надихає історія про те, як діти за допомогою новітніх технологій допомагають батькам досягти успіху: донька письменника із США зняла TikTok про книгу свого батька, після чого та стала бестселером у своїй жанровій категорії.

Читайте також: “Штучний інтелект. Як він вплине на освіту”.

Фото: ey.com


Обговорення