4 608
0
ЮНІСЕФ Україна зібрав матеріали для батьків і вчителів, як захистити дітей від кібербулінгу.
Вони опубліковані на фейсбук-сторінці фонду.
За даними опитування ЮНІСЕФ, кожна третя дитина віком 6–17 років бувала жертвою кібербулінгу (умисне цькування у віртуальному просторі). Кожна п’ята дитина повідомила, що через кібербулінг пропускала заняття в школі, а кожна дев’ята постраждала від секстингу (пересилання особистих фотографій і повідомлень інтимного змісту).
Кібербулінг може проявлятися в таких формах:
Більше про кібербулінг можна прочитати тут:
Якщо ваша дитина поділилася фотографіями чи відео еротичного характеру і їх публічно розповсюдили:
Докладніше про секстинг можна дізнатися тут.
Онлайн-грумінг – це побудова дорослим / групою дорослих довірливих стосунків із майбутньою жертвою з метою отримання її інтимних фото / відео. Зазвичай злочинці реєструються в соцмережах під виглядом молодих людей, адаптуючи свою сторінку під уподобання обраної жертви, чи налагоджують контакт в онлайн-іграх.
Онлайн-грумінг може тривати від одного вечора до декількох тижнів, перш ніж буде отримано перше фото, а далі починаються вимагання грошей, більш інтимних фотографій чи примушування до особистих зустрічей
Дізнатися про те, як захистити дитину від онлайн-грумінгу можна тут.
Оскільки діти стають дедалі більш освіченими у використанні гаджетів та інтернет-мережі, важливо, щоби батьки виявляли пильність до безпеки, коли діти перебувають в соціальних мережах. Про те, що варто знати батькам, аби захистити дитину, читайте тут.
Як зробити цифровий світ дружнім до дітей — за цим посиланням.
Раніше ми писали про булінг і безпеку дітей в інтернеті.
Фото: автор – sbartsmediagmail.com, Depositphotos
Обговорення