Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

26 Червня 2018

Європейський центр імені Вергеланда допоможе розвивати громадянську освіту в школах

Європейський центр імені Вергеланда допомагатиме Міністерству освіти і науки розвивати громадянську освіту в українських школах.

Відповідний меморандум про співпрацю підписали 26 червня, повідомили на сайті МОН.

За документом, центр допоможе міністерству в розвитку громадянської освіти, розробленні нових Держстандартів на компетентністній основі, впровадженні нових підходів до оцінки якості освіти та поділиться досвідом з питань організації освітнього процесу.

Європейський центр імені Вергеланда – це європейський експертний центр у сфері освіти для демократичного громадянства, прав людини та міжкультурного порозуміння. Його заснували Рада Європи та Норвегія у 2008 році, щоб підтримати держави-члени Ради Європи.

Зараз в Україні триває програма від центру “Демократична школа”, яка розрахована до 2021 року. Вона полягає у демократизації освітнього процесу в школах-учасниках, заохоченні співпраці між школами, розробленні та пілотуванні матеріалів для формування громадянських компетентностей у 5-9 класах. Також планується розроблення відкритих онлайн-курсів для вчителів. У проекті беруть участь близько 120 шкіл.

Фото: автор – geralt, Pixabay


Читайте також

Обговорення