Напишіть нам
Для всіх
Для всіхБатькамВчителямДиректорамУчням
Для всіх
Для всіхБатькамВчителямДиректорамУчням

Всі проєкти

Всі теми

Про нас

Медіа “Нова українська школа” – одне з найбільших освітніх медіа країни. Створене для комунікації та адвокації однойменної реформи, зараз “НУШ” докладно розповідає про дошкільну та загальну середню освіту України в цілому, а також вивчає й поширює найкращі закордонні освітні практики. Ми є своєрідним комунікаційним містком між учителями, батьками та освітніми управлінцями.

Медіа “НУШ” 

  • чесно пише про виклики в українській системі освіти та пропонує варіанти їх подолання;
  • створює для вчителів докладні цікаві конспекти тематичних уроків (аби розвантажити й підтримати педагогів);
  • відповідає на питання читачів щодо нормативно-методичної бази;
  • розповідає про успішні кейси реформування / відбудови / змін у змісті освіти / підвищення кваліфікації вчителів тощо;
  • допомагає популяризувати ціннісні та змістовні освітні проєкти.

Медіа “НУШ” заснувала ГО “Смарт освіта” у партнерстві з Міністерством освіти і науки України у 2017 році для комунікації реформи “Нова українська школа” [зараз сайт “НУШ” є незалежним медіа].

Контакти

Якщо ви хочете поговорити з нами про матеріали (про теми, героїв, граматику, зображення чи щось іще) – пишіть на пошту novashkola2018@gmail.com або на Facebook.

Редакція

Сергій Горбачов, головний редактор

Сергій Горбачов, головний редактор

Робота в освіті почалася для мене у 1984-му. Шість років вчителем, а потім - ще шість років директором ліцею “Логос”, який ми з колегами створили у Запоріжжі у 1990 році.

За тим – 19 років у книжковому видавництві та медіа: журналіст, редактор, медіаексперт, редакційний менеджер. Тут мені дуже стали в нагоді мої попередні педагогічні навички, бо навчати і навчатися треба будь-де.

У 2015 році - повернення в освіту: чотири роки директором 148-ї школи Києва, де я поєднував управлінську роботу з викладанням медіаграмотності та створенням навчальних курсів для дітей і колег. І з 2019-го - п’ять років роботи на новій для України посаді освітнього омбудсмена.

З 1 січня 2025 року – головний редактор медіа про освіту “Нова українська школа”: новий рівень інтеграції мого освітнього і журналістського досвіду.

Надія Стрєльцова, випускова редакторка

Надія Стрєльцова, випускова редакторка

Все моє життя пов’язане з педагогікою. 10 років у школі як учениця, 10 років - як вчителька метематики і інформатики. Згодом 28 років досвіду в медіа на технічних і управлінських посадах. Плюс виховання дітей та онука, молодшої сестри, де найперше звертала увагу на міжпредметні звʼязки, вміння шукати і перевіряти інформацію. Ну і англійська - без неї нікуди.

Діана Кречетова, журналістка

Діана Кречетова, журналістка

Маю вищу журналістську освіту – у 2020 році закінчила магістратуру у Національному авіаційному університеті (нині – ДУ “Київський авіаційний інститут”).

У професії з 2019-го: починала як редактор стрічки новин у виданні “Судово-юридична газета”, висвітлювала політичні теми.

З лютого 2022 до січня 2025 року працювала журналісткою, а також випусковою редакторкою в “Українській правді. Життя”. Писала переважно на соціальну та освітню тематики: від історій про вчителів та учнів в окупації до текстів та інтерв’ю про ключові зміни у середній і вищій освіті.

Мене надихають українські вчителі: попри всі виклики війни, вони продовжують навчати дітей, закладаючи фундамент для кращого майбутнього України. Найменше, що я можу зробити як журналіст, – це розповідати про них і виклики, з якими вони стикаються.

Ольга Корнієнко, журналістка

Ольга Корнієнко, журналістка

Я - журналіст із широким колом інтересів та досвіду: від медицини до політики. У 2010 році закінчила з відзнакою Інститут журналістики КНУ ім. Шевченка. Працювала у виданнях “Capital”, “Focus.ua” та “Великий Київ”. Мама двох дітей

Анастасія Мацепа, редакторка новин

Анастасія Мацепа, редакторка новин

Я студентка старшого курсу спеціальності “Теле-, радіоведучий, журналіст”, і я впевнено крокую до своєї мети — стати майстром своєї справи. Вірю, що кожен факт можна подати так, щоб його почули, а кожен голос заслуговує на увагу. Живу історіями, шукаю цікавих героїв, цікаві деталі та слова, якими можна цю історію розповісти.

Співпраця

Цінності ГО “Смарт освіта” в цілому та медіа “Нова українська школа” зокрема – це

  • партнерство,
  • інноваційність,
  • проактивність,
  • різноманітність і відкритість до змін.

А ще – дитиноцентричність, професійність, доброчесність та підтримка і допомога Україні.

Якщо ваші цінності збігаються з нашими – будемо раді співпраці й спільному покращенню української освіти.

Ми НЕ партнеримося з:

  • гемблінгом;
  • виробниками токсичних продуктів (алкогольні, тютюнові компанії тощо);
  • політичними партіями чи фондами політиків;
  • компаніями, що негативно впливають на довкілля;
  • компаніями, які порушують права людини;
  • групами чи організаціями, що в якийсь спосіб співпрацюють із країнами-агресорами росією та білоруссю;
  • компаніями з неетичною практикою (практикою, що суперечить цінностям організації).

Усі матеріали, створені в межах соціального партнерства, маркуються написом “Партнерська публікація” у верхньому правому куті перед основним текстом.

Для обговорення можливості співпраці просимо писати на пошту v.barskova@smart-osvita.org