Напишіть нам
Для всіх
Для всіхБатькамВчителямДиректорамУчням
Для всіх
Для всіхБатькамВчителямДиректорамУчням

Всі проєкти

Всі теми

17 Жовтня 2023

Стартував третій етап сертифікації вчителів базової середньої освіти

16 жовтня розпочався ІІІ етап сертифікації вчителів математики та української мови і літератури. На цій стадії фахівці вивчатимуть практичний досвід роботи педагогів.

Про це повідомила Державна служба якості освіти.

Ознайомитися з алгоритмом дій учасника сертифікації можна за посиланням. Крім того за лінком доступне роз’яснення особливостей ІІІ етапу.

На І етапі вчителі мали пройти незалежне оцінювання, з яким, на жаль, впоралися не всі. Під час ІІ етапу педагоги заповнювали анкети самооцінювання. Їх надіслали 179 учителів математики та 395 вчителів української мови і літератури, які й були допущені до останнього “випробування”.

Зазначається, що для вивчення практичного досвіду роботи вчителів математики та української мови і літератури залучили близько 1 400 експертів, які пройшли відповідне навчання. Експерти оцінюватимуть 15 професійних компетентностей у діяльності педагогів за допомогою:

  • спостереження за навчальними заняттями та їх самоаналізом;
  • аналізу самопрезентації учасника сертифікації;
  • проведення інтерв’ю з учасником сертифікації.

У ДСЯО наголосили, що метою сертифікації є виявлення та заохочення вчителів з високим рівнем педагогічної майстерності, які володіють методиками компетентнісного навчання і новими освітніми технологіями та сприяють їх поширенню.

Читайте також:Завершився польовий етап дослідження соціально-емоційних навичок учнів”.

Титульне зображення: freepic.com


Обговорення