Міністерство освіти і науки України затвердило результати Всеукраїнського конкурсу “Джерело творчості” у 2025/2026 навчальному році. Переможців визначили у шести напрямах позашкільної освіти.
Про це повідомило Міністерство освіти і науки України.
Відповідний наказ ухвалили з урахуванням рішення організаційного комітету III етапу конкурсу.
Переможцями та призерами конкурсу стали:
Еколого-натуралістичний напрям
- І місце – Марина Котченко (Комунальний заклад освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської області).
Дослідницько-експериментальний напрям
- І місце – Наталія Ясінська (Комунальний заклад Київської обласної ради “Мала академія наук учнівської молоді”).
- ІІ місце – Оксана Литвин (Комунальний заклад “Роменська міська Мала академія наук учнівської молоді” Роменської міської ради Сумської області), Людмила Єремієвська (Лубенська філія Полтавської обласної МАН).
- ІІІ місце – Анна Тимчій (Комунальна установа “Волинська обласна Мала академія наук”), Микола Тупичак (Львівська обласна Мала академія наук учнівської молоді імені Ігоря Юхновського), Юрій Лицур (Центр освітніх інновацій Івано-Франківської міської ради).
Військово-патріотичний напрям
- І місце – Ілля Іванов (Шосткинська міська станція юних техніків).
- ІІ місце – Сергій Багнюк (Шепетівський міський центр дитячої та юнацької творчості), Дмитро Комар (позашкільний структурний підрозділ Радивилівського ліцею № 2 ім. П. Г. Стрижака).
- ІІІ місце – Олена Павліченко (Обухівський міський центр творчості дітей, юнацтва та молоді “Романтик”), Ірина Силютіна (Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді Херсонської обласної ради), Олена Козак (Маневицький центр творчості дітей та юнацтва).
Туристсько-краєзнавчий напрям
- І місце – Наталія Панасенко (Полтавський міський центр позашкільної освіти).
- ІІ місце – Юлія Шульга (Комунальний заклад “Роменська міська Мала академія наук учнівської молоді”), Ганна Андрусик (Центр туризму та краєзнавства учнівської молоді Святошинського району Києва).
- ІІІ місце – Наталія Мархалюк (Харківський обласний центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді), Сергій Янішевський (Волинський обласний центр національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства), Володимир Мисько (Кам’янець-Подільське позашкільне навчально-виховне об’єднання), Наталя Гутник (Одеський обласний гуманітарний центр позашкільної освіти та виховання).
Науково-технічний напрям
- І місце – Зоряна Степанишин (Центр творчості дітей та юнацтва Галичини Львівської міської ради), Оксана Маркіна (Центр позашкільної освіти Броварського ліцею № 11).
- ІІ місце – Ірина Гаврилова (Комунальний заклад Сумської обласної ради – обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю), Олена Ходневич (Рівненський міський центр творчості учнівської молоді).
- ІІІ місце – Володимир Кроль (Кам’янець-Подільський центр дитячої та юнацької творчості), Віка Кривенко (Запорізький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді “Грані”).
Художньо-естетичний напрям
- І місце – Леся Турукіна (Васильківський центр дитячої та юнацької творчості).
- ІІ місце – Тетяна Коновал (Центр дитячої та юнацької творчості Деснянського району міста Києва), Ігор Боднар (Будинок дитячої та юнацької творчості Заліщицької міської ради).
- ІІІ місце – Лариса Волкова (Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості), Валентина Войткова (Центр позашкільної освіти Дунаєвецької міської ради), Наталя Пашкова (Новодністровський будинок дитячої творчості).
Нагадаємо, медіа “НУШ” повідомляло, що визначено переможців всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2026”.
Фото – istockphoto
Обговорення