81 587
0
Керівники органів управління освітою або директори шкіл мають видати наказ про роботу закладів під час карантину.
Про це повідомила заступниця міністра освіти і науки Любомира Мандзій під час трансляції на fb-сторінці МОН 19 березня.
У своїх наказах освітні керівники мають опиратися на наказ МОН №406 від 16 березня.
“Шановні директори, заступники директорів або керівники органів управління освітою, вам необхідно видати наказ про роботу закладу освіти у період карантину”, – зазначила Мандзій.
В цьому наказі, зокрема, необхідно встановити режим роботи працівників у період карантину, запровадити гнучкий графік роботи (коли для всіх чи для окремих працівників встановлюється режим праці зі саморегулюванням часу початку, закінчення та тривалості робочого дня) та, за необхідності, посилити заходи охорони.
“Необхідно розкрити питання щодо організації роботи педагогічних працівників. Наголошу на тому, що педагогічні працівники працюють не тільки на години педагогічного навантаження, а й здійснюють іншу методичну роботу. […]
Технічний персонал переводимо в режим чергування, щоб забезпечення життєдіяльності закладу. Без необхідності не змушуйте працівників просто бути присутніми на роботі”, – наголосила заступниця міністра.
На час карантину вчителі не мусять бути присутніми в школі.
Окрім того, потрібно скласти індивідуальний план самоосвіти вчителя: вказати, якого результату має досягти кожен педагог за час карантину.
Наказ необхідно оприлюднити на сайті закладу, щоб з ним ознайомились всі працівники.
Нагадаємо, уряд запровадив карантин у закладах освіти з 12 березня до 3 квітня, щоб запобігти поширенню COVID-19.
МОН дало рекомендації щодо карантину через коронавірус, а також МОН спільно з МОЗ дали роз’яснення батькам, що таке коронавірус COVID-19, як зменшити шанси інфікування для дітей.
Телеканал “Рада” та Міністерство освіти і науки запускають щоденну трансляцію безкоштовних відеоуроків та онлайн-курсів.
Дивіться також “35 інструментів для дистанційного навчання – добірка НУШ” та “Дистанційне навчання під час карантину: що робити школам, батькам і МОН”
Також у МОН наголосили, що під час карантину педагоги мають отримувати зарплатню.
“Нова українська школа”
Фото: автор – wrangler, Depositphotos
Обговорення