Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

4 Травня 2020

Дистанційне навчання: Ефективний контент на уроках української мови та літератури для здійснення формувального оцінювання (середня та старша школи)

Трансляція щодо дистанційного навчання:

📗 тема: “Ефективний контент на уроках української мови та літератури для здійснення формувального оцінювання (середня та старша школи)”

початок: вівторок, 5 травня, о 14:00

💻 де: fb-сторінки Нова Українська Школа та Міністерство освіти і науки України

🙍 вестиме: Ольга Питюр, вчителька української мови та літератури, зарубіжної літератури в Новопечерській школі, тренерка ГС “Освіторія” та проєкту “БомбеЗНО”, співавторка інструктивно-методологічних матеріалів “Усе буде БомбеЗНО”.

📍ПЛАН ТРАНСЛЯЦІЇ📍

1. Принципи створення ефективного навчального контенту з української мови та літератури (на прикладах TED-ED lessons, “Книга-мандрівка. Україна”, Ukraine WOW та “Ukraїner”)
2. Інструкція та зворотний зв’язок як передумови для здійснення ефективного оцінювання
3. Особливості здійснення формувального оцінювання на сервісах TED-ED lessons, Edpuzzle, Classtimе та Quizlet, Quizizz та Jeopardylabs.

Щоб долучитись до трансляції, жодних реєстрацій не потрібно - просто зайдіть на Нову Українську Школау або на Міністерство освіти і науки України та увімкніть відео трансляції у вказаний час. Також рекомендуємо поставити лайк нашій сторінці - тоді вам прийде сповіщення на смартфон/планшет/комп’ютер і ви точно не пропустите початок.

Трансляція готується за підтримки Представництва “Фонду Фрідріха Науманна за Свободу” в Україні (Friedrich Naumann Foundation Ukraine and Belarus). Фонд Фрідріха Науманна за Свободу – фонд ліберальної політики, що сприяє зміцненню свободи та гідності людини в усіх сферах суспільства.

Підписуйтесь на наші Facebook та Viber

Місце

онлайн

Час

5 травня
14.00

Організатор

ГО "Смарт освіта"

Вартість

Хочу на подію

Рекомендації

Обговорення