Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

20 Листопада 2021

Міжнародний фестиваль для шкіл від Кембриджу

Експерти з усього світу об’єднаюься, щоби поділитись своїми знаннями та досвідом у викладанні та вивченні англійської школярами під час міжнародної онлайн-конференції для вчителів від Cambridge University Press and Assessment.

З 22 до 25 листопада 2021 року безплатний захід “Global Schools Festival” об’єднає найкращих учителів, тренерів та авторів підручників під час 30 виступів на різні теми. Вони також розкажуть про те, як говорити про зміни клімату під час уроку англійської, як мотивувати учнів, які стратегії використовувати, щоб спонукати до розвитку креативності та підтримувати гарне самопочуття вчителя.

Шарлотта Прітчард, керівник маркетингу у Cambridge University Press & Assessment розказує: “Ми з нетерпінням чекаємо на цю подію. Ми віримо, що якісне викладання англійської можливе лише з педагогами, які мають високий рівень професійної майстерності та доступ до найкращих матеріалів. Цей захід дасть учителям можливість співпрацювати з іншими вчителями, підвищити свій професійний рівень, а також отримати практичні ідеї для викладання, які легко можна втілити!”.

Різноманітні лектори-спеціалісти розглянуть питання навчання говоріння, оцінювання та викладання в змішаних за рівнями мови класах. Сесії транслюватимуться онлайн із різних куточків світу на трьох віртуальних платформах.

На сцені “Великі ідеї” лектори обговорюватимуть глобальні проблеми, які впливають на учнів та вчителів сьогодні та в майбутньому. Сцена “Ідеї вчителю” запропонує практичні воркшопи із вправами та ідеями, які можуть бути одразу втілені на уроках англійської, а платформа “Шкільне товариство” запропонує учасниками передовий досвід інших, який надихає на нові звершення у викладанні. Під час кожної сесії учасники матимуть можливість поставити важливі для них запитання.

Ключові теми:

  • Мет Лорсен-Доу – освітній менеджер у WWF, Великобратанія – проведе сесію “Наш клімат, наше майбутнє: школи та законодавство COP26”, яка описує, як школи стали частиною COP26 та як узяти участь і стати частиною змін, які стосуються кліматичної кризи.
  • Відома авторка підручників для початкової школи, Анна Робінсон, відповідатиме на 5 найбільш поширених запитань від учителів щодо мотивації дітей молодшої школи у вивченні граматики.
  • Розвиток креативності – важливий аспект у навчанні молодших школярів, тому величезна кількість завдань стосуються цієї теми з різних підходів. Експерти Cambridge University Press & Assessment дискутуватимуть про те, як запалити креативність у будь-якому віці, як використовувати ляльки в класі та як за допомогою фільмів і театру підтримати вчителів під час викладання онлайн.
  • Психолог Кейт Брітон та професор TESOL Крістіана Гхоноу проведуть розмову про те, як підтримати здоровий глузд та гарне самопочуття вчителя, використовуючи медитативні техніки та роз’яснять, як стрес впливає на роботу тіла та розуму.

Всі сесії безплатні та будуть у відкритому доступі в YouTube на каналі Сambridge English Language Teaching.

Щоби зареєструватися на подію та дізнатися більше, відвідайте сторінку Global Schools Festival 2021 (ceros.com).

Місце

онлайн

Час

22–25 листопада

Організатор

Cambridge University Press and Assessment

Вартість

безплатно

Хочу на подію

Обговорення