Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

23 Квітня 2024

Канадські океанологи запрошують дітей і дорослих в онлайн-експедицію підводними лісами ламінарій

24 квітня відбудеться безплатна онлайн-зустріч із канадськими океанологами з центру вивчення океану Ocean Wise, яку організовує ГО “Смарт освіта”.

Подія розпочнеться 24 квітня о 18:00 за Києвом.

Приєднатися можна за цим посиланням. Пароль для доступу – smart.

Звертаємо вашу увагу, що максимальна кількість учасників – 100 осіб.

Вік учасників не обмежений. Мова зустрічі – англійська.

Світовий океан є домом для безлічі ссавців, риб, ракоподібних, молюсків, і, звісно ж, рослин, що ростуть на його дні. Особливе місце серед них займають ламінарії, які ще часто називають морською капустою. Деякі їх види можуть жити до тисячі років і утворювати справжні підводні ліси. Крім того, саме водорості виробляють більшу частину кисню на планеті, забезпечуючи повноцінне існування для всього живого.

Ламінарії також містять величезну кількість вітамінів, мінералів і антиоксидантів. Саме тому люди застосовують їх у різних сферах:

  • вживають у їжу;
  • використовують у медицині й косметології;
  • застосовують як добрива;
  • переробляють у біопаливо.

А чи знали ви, що в Китайській Імперії навіть видали наказ про обов’язкове вживання ламінарій усіма громадянами країни? А японці пов’язують своє довголіття саме з позитивним впливом морської капусти на здоров’я.

Під час заходу учасники та учасниці зможуть не лише поглибити свої знання про водорості і їхній спосіб життя, а й поставити свої питання дослідникам із Ocean Wise.

Читайте також: “Україна розмовляє англійською”: розклад на 22 – 28 квітня”.

Титульне фото: ГО “Смарт освіта”

____________________________

Зустріч проходить у межах проєкту “Україна розмовляє англійською”. Проєкт здійснює ГО “Смарт освіта” у партнерстві з ГО “Classrooms Without Walls”.

Місце

онлайн

Час

24 квітня

18:00

Організатор

ГО "Смарт освіта"

Вартість

безплатно

Хочу на подію

Обговорення