Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

26 Вересня 2023

Канадські океанологи запрошують разом розкрити таємниці глибин Світового океану

27 вересня відбудеться безплатна онлайн-зустріч із канадськими океанологами з центру вивчення океану Ocean Wise, яку організовує ГО “Смарт освіта”.

Подія розпочнеться 27 вересня о 18:00 за Києвом.

Приєднатися можна за цим посиланням. Пароль для доступу – smart.

Вік учасників не обмежений.

Мова зустрічі – англійська.

Глибини Світового океану завжди були однією з найбільших загадок природи. Незвичайний світ, схований під товщею води, таїть у собі різноманітність риб і тварин, а також таємниці, які намагаються розкрити вже не одне покоління дослідників. Під час онлайн-зустрічі канадські науковці з Ocean Wise познайомлять учасників із мешканцями океанічних вод та розкажуть про важливість і способи їхнього дослідження.

Зокрема, фахівці разом з учасниками поговорять про методи й адаптації, які дозволяють представникам океанічної фауни виживати в умовах великого тиску та практичної темряви. Наприклад, деякі з них розвинули світлові органи для приваблення їжі або ворожих видів, а інші мають унікальні способи живлення та захисту від хижаків.

Крім того, під час зустрічі учасники зможуть задати питання дослідникам і поділитися власними думками щодо впливу людини на океан.

Титульне фото: ГО “Смарт освіта”

Місце

онлайн

Час

27 вересня

18:00

Організатор

ГО "Смарт освіта"

Вартість

безплатно

Хочу на подію

Обговорення