Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

4 Березня 2019

EduHack Challenge: критичне мислення

Освітня краудфандингова платформа GoF запрошує шкільні колективи, учнів, батьків та громадських активістів освітнього сектору до участі в 6 тижневому онлайн- навчанні за методикою дизайн-мислення. Цього разу ми будемо опрацьовувати тему критичного мислення, як застосовувати його в навчальному процесі та вчити учнів застосовувати його в будь-якій сфері свого життя.

📌 Чому критичне мислення?
Критичне мислення - є однією з м’яких навичок (soft skills), необхідною для успіху людини в сучасному світі. Наше оточення переповнене інформацією, проте кількість - не означає якість. Навички критичного мислення дають змогу не потонути в інформаційній лавині, допомагають приймати зважені рішення, ретельно аналізувати отриману інформацію.

У свою чергу методика дизайн-мислення допомагає знайти найкраще рішення враховуючи потреби усіх користувачів послуг, розробити нові продукти/методики/підходи з експертною підтримкою та можливістю апробувати рішення в конкретному освітньому середовищі. Дана навчальна модель є адаптованою версією американського аналогу.

⏰ Навчання відбуватиметься 6 тижнів (з 11 березня до 21 квітня) й міститиме такі етапи:

🔸1 тиждень - вступна частина
🔸2 тиждень - емпатія
🔸3 тиждень - генерація ідей
🔸4 тиждень - прототипування
🔸5 тиждень - тестування
🔸6 тиждень - від ідеї до проекту

Після успішного проходження всіх етапів навчальної програми учасники отримають сертифікати.

Участь безкоштовна

Зареєструватись на програму можна до 9 березня за цим посиланням.

Місце

Київ

Час

11 березня - 21 квітня

Організатор

GoFundEd

Вартість

безкоштовно

Хочу на подію

Обговорення