Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

17 Квітня 2019

Найбільший урок у світі про вакцинацію

“Освіта - найбільш потужна зброя у світі”, - колись казав Нельсон Мандела. Ми цілком поділяємо його думку, адже саме з освіти починаються всі наші перемоги та досягнення.

Найбільший урок у світі - глобальна ініціатива ЮНІСЕФ, спрямована на розповсюдження інформації та знань про Глобальні Цілі ООН, шляхом залучення якомога більшої кількості вчителів, освітян та учнів. В Україні також регулярно проводяться Глобальні уроки, щоразу присвячені конкретним Цілям Сталого Розвитку та приурочені до важливих подій.

22-28 квітня відбудеться Всесвітній тиждень Імунізації протягом якого в більшості країн світу проходять різноманітні освітні заходи щодо вакцинації. Кожна дитина має право бути захищеною від інфекційних захворювань та зростати здоровою і щасливою.

Цього року в Україні це особливо гостро відчувається. Досі триває спалах кору від якого загинуло вже 37 людей, з яких 14 вже у 2019 році.

Найбільший урок у світі про вакцинацію допоможе зрозуміти важливість та необхідність щеплень, під час якого діти зможуть дізнатися більше про інфекції у цікавій інтерактивній формі навчання.

Освіторія долучилася до ініціативи представництва ЮНІСЕФ в Україні. Зазвичай, Глобальні уроки проводяться для учнів середніх та старших класів. Та цього разу в організації вирішили зосередитися на молодшій школі.

Тому запрошують усіх охочих учителів початкової ланки освіти з усієї України долучитися до Найбільшого у світі уроку та взяти участь у тренінгу для вчителів, під час якого ви:

- отримаєте всі методичні матеріали для проведення уроку в своїй школі;
- трохи інтегруєтеся в світовий простір;
- дізнаєтеся більше про Глобальні Цілі Сталого Розвитку ООН, для чого вони потрібні, та як реалізуються в Україні;
- поспілкуєтеся з експертом UNICEF Ukraine із питань вакцинації, вірусів та імунізації.

Після ви станете адептами Глобальних Цілей та Найбільшого уроку, зможете провести крутий, корисний та цікавий урок для ваших дітей, а також розповсюдити ідеї серед колег для нашого з вами кращого майбутнього.

Для кого?
Учителів та методистів початкової школи

Які умови участі?
Захід безкоштовнй, витрати на проїзд, методичні матеріали та інші організаційні витрати покриваються організаторами.

Відбір проводитимуть по мірі надходжень заявок та на основі заповнених анкет за цим посиланням. За потреби, усім учасникам будуть надіслані листи запрошення на місця роботи.

З будь-яких питань звертайтеся: [email protected]

Подія на FB

Місце

Київ

Час

19 квітня
12:00-16:00

Організатор

Освіторія

Вартість

безкоштовно

Хочу на подію

Обговорення