Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

20 Січня 2019

Zвірята невідомої породи: київське покоління Z

Генеральна директорка Української маркетингової групи (UMG) Natalia Bukhalova проведе в Хабі “Освіторії” презентацію дослідження про сучасне покоління підлітків. Міленіали вже заполонили офіси компаній та державні установи, тепер у центрі уваги – zzzагадкове “покоління Z”.

Їм зараз від 14 до 22 років, і саме вони становлять найактивнішу частину молоді, яка до того ж якраз навчається у середній, старшій та вищій школі.

Під час презентації поговоримо про таке і не тільки:
- Міфи та реальність про покоління Z: чим живуть, що люблять, чого хочуть;
- Віртуальність чи живе спілкування – які цінності та орієнтири в сучасних підлітків;
- В чому їх сила та із чим потребують допомоги?

Ми переконані, що немає кращих чи гірших поколінь – кожному свій час та місце. Та між ними точно можна уникнути конфліктів та непорозумінь. Тож дослідження UMG допоможе вчителям та батькам краще зрозуміти своїх дітей та учнів.

Про спікерку – Наталія Бухалова, генеральна директорка Української маркетингової групи, викладачка бізнес-школи МІМ-Київ, має 21 рік стажу в маркетингових дослідженнях та встигає при цьому мамою 3-х дітей (тож питання – чи точно розбирається в підлітках – відпадає саме 🙂

Зареєструватись можна за цим посиланням.

Подія на FB

Місце

Київ

Час

31 січня
18:30-20:30

Організатор

Освіторія

Вартість

безкоштовно

Хочу на подію

Обговорення

Розділ створено за підтримки Програмної ініціативи “Демократична практика” Міжнародного фонду “Відродження”. Позиція Міжнародного фонду “Відродження” може не збігатися з думкою автора.