Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

17 Грудня 2021

Навчаємо(сь) української разом: вивчення мови в мультилінгвальному середовищі

У межах проєкту “Фінська підтримка реформи української школи “Навчаємось разом”, що фінансується Міністерством закордонних справ Фінляндії, Європейським Союзом, за сприяння Міністерства освіти і науки України, Державної наукової установи “Інститут модернізації змісту освіти” видавництво “Ранок” розробляє комплект навчальних матеріалів, що має на меті полегшити вивчення та викладання української мови для учнів закладів загальної середньої освіти з навчанням мовами національних меншин.

Створені матеріали допоможуть організувати навчання здобувачів/-ок освіти, вибрати ефективну стратегію планування уроків, а також створювати сприятливе середовище для вивчення державної мови в мультилінгвальному середовищі.

Видавництво “Ранок” проведе вебінар “Навчаємо(сь) української разом: вивчення мови в мультилінгвальному середовищі”.

Зареєструватися можна за цим посиланням, а долучитися до конференції в Zoom за цим.

Він відбудеться 21 грудня 2021 року о 16:00

На вебінар запрошують учителів, які викладають українську мову в закладах загальної середньої освіти з навчанням мовами національних меншин.

Під час вебінару учасники дізнаються:

  • як упровадити в освітній процес і використовувати в класі педагогічні інструменти (навчальні посібники й інтерактивний контент) для вивчення української мови національними меншинами;
  • як мотивувати та заохотити дітей до навчання;
  • як урахувати особливості викладання інтегрованих курсів у Новій українській школі.

Модератор: Ігор Хворостяний

Кожен зареєстрований учасник і кожна зареєстрована учасниця, які були присутні на вебінарі, отримають електронну версію сертифіката із зазначенням кількості прослуханих годин. Участь та сертифікат – безплатні.

Ілюстрація: Навчальна література видавництва “Ранок”

Цей матеріал підготовлено за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міністерства закордонних справ Фінляндії. Висловлені тут погляди жодним чином не можуть сприйматися як офіційна думка Європейського Союзу чи Міністерства закордонних справ Фінляндії.

Місце

онлайн

Час

21 грудня
16:00

Організатор

Видавництво "Ранок"

Вартість

безплатно

Хочу на подію

Обговорення