Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

1 Липня 2021

Міжнародна виставка “Інноватика в сучасній освіті”

У Києві відбудеться Тринадцята міжнародна виставка “Інноватика в сучасній освіті” й виставка освіти за кордоном “World Edu”

Подію можна буде відвідати 6–8 жовтня 2021 року в Київському Палаці Спорту (Спортивна площа, 1, м. Київ). Для цього треба замовити собі запрошення за посиланням.

Організовує та проводить виставку компанія “Виставковий Світ” за підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Інституту модернізації змісту освіти.

“Інноватика в сучасній освіті” – професійний форум освітніх, наукових і науково-технічних інновацій в Україні, на якому представлені інноваційні досягнення галузі освіти. Це  майданчик для презентації освітніх матеріалів і досвіду, обговорення освітніх проєктів та спілкування освітян.

Будуть конкурси для учасників:

  • Конкурс “Лідер інновацій в освіті” з нагородженням переможців Почесною нагородою та дипломом.
  • Конкурси з тематичних номінацій із нагородженням переможців золотими, срібними та бронзовими медалями.

Роботу виставки супроводжуватимуть науково-практичні конференції, презентації та майстер-класи за участю провідних фахівців і науковців МОН, НАПН, ДНУ “Інститут модернізації змісту освіти”, керівників закладів освіти, педагогів-практиків, представників закордонних закладів освіти, виробників і постачальників навчального обладнання.

Фото: Інноватика в сучасній освіті

Місце

Київський Палац Спорту

Час

6-8 жовтня

Організатор

Виставковий Світ

Вартість

безплатно

Хочу на подію

Обговорення