Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

23 Травня 2018

Семінар “Як зрозуміти донора і побудувати успішні відносини?”

Для кого?

✔ представники громадських організацій;
✔ усі, хто співпрацює з донорами або хоче отримати донорську підтримку
✔ зацікавлені у темі

Зареєструватись можна за цим посиланням.

Семінар орієнтований на громадські організації та усіх тих, хто має або хоче отримати донорську підтримку в рамках своїх проектів, зокрема європейську. Окрема увага буде приділена Європейському Союзу як найбільшому донору України у найрізноманітніших сферах (в тому числі культурних проектів та ініціатив, освітніх, наукових, бізнесових та багатьох інших можливостей) та його інтересу та очікуванням від такої підтримки. Крім того, буде представлено досвід експертів з комунікацій, які вже тривалий час успішно співпрацюють не тільки з європейськими, але й з іншими зарубіжними донорами, і поділяться своїм досвідом і напрацьованими “правилами” у роботі з ними.

Спікери:
🔷 Тетяна Шульга, менеджер сектору Представництва Європейського Союзу в Україні
🔷 Ольга Решетова, програмний менеджер проекту USAID “Долучайся!” з реформ та адвокації. За 10 років в неурядовому секторі Ольга мала змогу попрацювати в більш ніж 10 неурядових організаціях в Україні та за кордоном. Має ступінь магістра державного управління Університету Міннесоти за спеціалізацією з управління та лідерства в громадських організаціях.

Семінар проводиться Представництвом ЄС в Україні і є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які воно організовує по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

📲 За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь до: Олесі Савенко, тел. +38(093)701 36 23, [email protected] або Станіслава Королькова, тел. +38(099)455 23 75, [email protected]

Подія на FB

Місце

Київ

Час

30 травня
17:00 – 19:00

Організатор

European Union in Ukraine

Вартість

безкоштовно

Хочу на подію

Обговорення