Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

2 Жовтня 2019

Транзитний Діалог: робоча зустріч з професійною спільнотою

Робоче обговорення проєкту “Транзитний діалог” в Україні для професійної спільноти. В проєкті планується проведення серії публічних дискусій, аналіз навчальних матеріалів для шкіл з теми Транзиту і порівняння їх з іншими країнами мережі. Організатори будуть раді долученню до обговорення провідних істориків, видавців, публічних діячів, журналістів, активістів, художників, культурних діячів, викладачів, школярів, студентів та всіх кому тема близька і видається важливою для формування спільного критичного дискурсу про свіжу історію України.

Дорослішання і зрілість – це і про здатність бачити світ у відтінках і напівтонах, і про здатність пройти лезом і про здатність рішуче обирати і бути свідомим свого вибору. Обирати нерідко серед багатьох альтернатив. Для цього необхідно їх як мінімум допускати, мати і розуміти відмінності.

Чи вчить цього шкільний курс історії. Про що він взагалі? З кого спитати за його форму і суть: з Фахових істориків? Авторів підручників? МОН? Вчителів? Видавців? Зустріч модерують експерт проєкту Микола Скиба та координаторка проєкту Олена Правило.

Дискусія відбуватиметься у рамках проєкту “Транзитний Діалог 2019-2021. Робота зі змінами в демократичний спосіб”. Учасницький підхід до роботи з транзитом у Німеччині та Східній Європі. Ключовий партнер в Україні ГО “Конгрес Активістів Культури”.

Детальніше - тут.

Зареєструватись можна за цим посиланням.

Подія на FB

Підписуйтесь на наші Facebook та Viber

Місце

Київ

Час

7 жовтня
16:00

Організатор

Конгрес Активістів Культури і Виставковий проєкт "Battle of memories"

Вартість

безкоштовно

Хочу на подію

Обговорення

Розділ створено за підтримки Програмної ініціативи “Демократична практика” Міжнародного фонду “Відродження”. Позиція Міжнародного фонду “Відродження” може не збігатися з думкою автора.