Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

6 Вересня 2019

Курс для практиків з розвитку емоційного інтелекту “Мова сердця”

На щотижневих зустрічах 2-місячного курсу для практиків з Мариною Востровою учасники ознайомляться з теоретичною інформацією, а також відпрацюють та набудуть практичних навичок емпатійного спілкування з собою та іншими.

Основні теми курсу:
- самодопомога в емоційно складних ситуаціях,
- емпатійне слухання,
- чесне самовираження,
- трансформація переконань,
- сприйняття критики та звинувачень,
- вміння сказати “Ні!”, зберігаючи відносини.

В малих групах (до 15 осіб) ми відпрацьовуємо елементи методу ННК більш глибоко, більш усвідомлено та регулярно, при бажанні, розбираючи особисті ситуації.

Початок занять групи буднього дня (по середах) з 18 вересня з 18:00 до 21:00.
Початок занять групи вихідного дня (по суботах) з 21 вересня з 11:00 до 14:00.

Із запитаннями телефонуйте +38 (050) 550 9 550, +38 (097) 096 27 43 (Олександр)

Про тренера:

Марина Вострова - арт-коуч, психотерапевтичний кінезиолог, психологиня, яка вірить у цілющу силу мистецтва та творчу природу людини, авторка та ведуча тренінгових програм із налагодження гармонійних стосунків, тренер з розвитку емоційного інтелекту, сертифікований інструктор-консультант Інституту Регенерації Людини (INSTITÚT REGENERÁCIE CLOVEKA, Словаччина).

За плечима у Марини більше 30 тренінгових днів з міжнародними сертифікованими тренерами з ненасильницької комунікації. Марина має понад 10 років досвіду психологічного консультування та тренінгової роботи, більше 20 років перебуває у щасливому шлюбі та виховує трьох дітей. Психолог освітніх проектів “Інтегральне лідерство в освіті” та “Соціальна інтеграція через розвиток емоційного інтелекту та набуття навичок миротворення у школах на сході України”.

Ненасильницька Комунікація (ННК) - метод побудови стосунків між людьми, заснований на чесності, емпатії, доброзичливості, відкритості та шанобливості, який дозволяє врахувати почуття та потреби кожної людини та задовольнити їх. Метод заснований у 60-х роках американським психологом д-ром Маршаллом Б. Розенбергом і користується заслуженою увагою та популярністю в світі, ефективний у близьких і родинних стосунках, відносинах на роботі, у системі охорони здоров’я та соціального забезпечення, у роботі поліції, взаємовідносинах працівників пенітенціарних установ, ув’язнених осіб та військовослужбовців, а також у роботі урядів, шкіл та організацій, які працюють із соціальними змінами.

Зареєструватись та дізнатись детальніше про курс можна за цим посиланням.

Подія на FB

Підписуйтесь на наші Facebook та Viber

Місце

Київ

Час

з 18 вересня

Організатор

Empatia

Вартість

4 000 грн за курс (8 занять)

Хочу на подію

Обговорення