Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

30 Серпня 2019

Як вирішувати проблеми, не обговорюючи їх?

В навчанні, роботі, як і загалом у житті, ми періодично стикаємося з проблемами, які вимагають рішень. І в кожного з нас є власні стратегії та способи виходу з небажаних ситуацій. В Рішення-Орієнтованому підході вважається, що обговорення проблеми й обговорення рішення – це два РІЗНИХ обговорення, з різними фокусами уваги, енергіями й, відповідно, результатами.

Обговорення проблем породжує проблеми. Обговорення рішень генерує рішення і мотивує нас на бажані зміни.

Вирішуючи проблеми у Рішення-Орієнтований-спосіб ми не “застрягаємо” в деталізації проблем, а відразу переходимо до обговорення бажаних результатів. Це інший ракурс погляду на ситуацію. Це шлях до бажаних змін навпростець.

Рішення-Орієнтований підхід успішно застосовують вчителі, вихователі, батьки, управлінці, а також цілі школи і вищі навчальні заклади по всьому світу.

На майстерні ви коротко ознайомитесь з Рішення-Орієнтованим підходом та трохи попрактикуєте його застосування при вирішенні кола проблем, пов’язаних з “незадовільним рівнем” успішності учнів.

Спікерка: Вікторія Спащенко, вчителька і викладачка з 6-річним стажем, тренерка та коучиня з 19-річним досвідом та менеджерка з більш, ніж 20-річним досвідом роботи на керівних посадах в різних компаніях та організаціях, тренерка-консультантка з питань між-культурних комунікацій, практик Рішення-Орієнтованого підходу, авторка практичного посібника “Як вирішувати проблеми, не обговорюючи їх. Рішення-Орієнтований підхід для менеджерів і не тільки”.

Для кого?
Для батьків, вчителів, психологів, тьюторів, управлінців.

Які умови участі?
Захід відкритий за умови попередньої реєстрації.
Гарантійний внесок для закріплення за вами місця на події складає 50 грн.

Із запитаннями можна звертатись на [email protected].

Зареєструватись можна за цим посиланням.

Подія на FB

Підписуйтесь на наші Facebook та Viber

Місце

Київ

Час

10 вересня
18:30-20:30

Організатор

Освіторія

Вартість

50 грн

Хочу на подію

Рекомендації

Обговорення