Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

16 Серпня 2019

Дводенний тренінг з Ненасильницької комунікації з Евою Рамбалою

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ, що практичний тренінг призначений для учасників, які пройшли одноденний теоретичний тренінг з Евою Рамбалою і бажають глибше зануритися в метод Ненасильницької комунікації, закріпити отримані знання на практиці в маленькій групі, розібрати особисті ситуації і отримати відповіді тренера на питання, що цікавлять. Кількість учасників у практичній групі не перевищує 20 осіб.

Навчіться бачити у кожній конфліктній ситуації потенціал і можливість для особистісного зростання і покращення стосунків з близькими. Це мистецтво, якому можна навчитись, говорячи мовою серця, мовою Ненасильницької Комунікації.

КЛЮЧОВІ ТЕМИ ОДНОДЕННОГО ТРЕНІНГУ:

1. Практика Ненасильницької комунікації
2. Трансформування гніву
3. Само-емпатія
4. Як казати та приймати слово “НІ” (відмову)
5. Глибинна робота з критикою
6. Сила подяки
7. Практичні вправи, робота в групах, розгляд особистих ситуацій

Конфлікти і непорозуміння можуть виникнути в кожній родині або команді. Їх важливо і потрібно обговорювати, і вирішувати. ННК чудово працює як у спілкуванні з дітьми та близькими, так і на лінії фронту, в школах, лікарнях, організаціях в більш ніж 70 країнах світу.

Детальніше про метод Ненасильницької комунікації читайте за цим посиланням.

Про ННК

Ненасильницька комунікація (ННК) – це метод побудови стосунків між людьми, заснований на чесності, емпатії, доброзичливості, відкритості та шанобливості, який дозволяє врахувати почуття і потреби кожної людини та задовольнити їх.

З ННК ми навчаємося емоційній компенетності - чути наші власні найглибші потреби та потреби інших, а також ідентифікувати і чітко формулювати те, що “живе в нас”. Через наголошення на уважному вислуховуванні – як самих себе так і інших – ННК стимулює повагу, уважність, емпатію та породжує взаємне бажання давати від серця.

Про Еву Рамбалу

Ева Рамбала (Угорщина) – офіційний тренер Міжнародного центру з Ненасильницької комунікації (CNVC), яка має понад 20 років досвіду роботи тренером з Ненасильницької Комунікації та ефективних комунікацій. Ева є досвідченим медіатором та фахівцем з примирення й відновлення порозуміння у більш ніж 30 країнах світу, працювала з компаніями, дитячими будинками, школами, в’язницями, лікарнями, духовними закладами тощо.

Зареєструватись можна за цим посиланням.

Подія на FB

Підписуйтесь на наші Facebook та Viber

Місце

Київ

Час

10-11 листопада

Організатор

Empatia та U-Integral

Вартість

5500 грн

Хочу на подію

Обговорення