Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

19 Грудня 2019

Мультфільми про кібербулінг: невигадані історії

Прем’єра документальних анімаційних роликів “Кібербулінг. Як я перестав/ла бути жертвою”. Анімація заснована на реальних історіях дітей, які змогли захиститися від кібербулінгу.

Влітку Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA спільно з Інститутом соціальної та політичної психології НАПН та Громадською спілкою “УАнімА” в межах Кампанії проти кібербулінгу провів Всеукраїнський конкурс для дітей і зібрав історії про те, як їм вдалося впоратися із цькуванням у мережі.

Далі Docudays UA та “УАнімА” оголосили конкурс проєктів документальної анімації для режисерів. Автори найкращих сценаріїв, в основу яких лягли невигадані історії переможців дитячого конкурсу, створили документальну анімацію про кібербулінг.

Директорка правозахисного департаменту Docudays UA Ксенія Шиманська: “Ми представимо перші українські антикібербулінгові мультфільми. Їх можна буде переглянути разом з дитиною вдома й поговорити про безпеку в онлайні. Ми також хочемо, щоб це був інструмент для розмови зі школярами про те, як подолати цькування в мережі”.

На прем’єру завітають автори роликів: художниця-аніматорка Діана Денис, режисер Денис Сполітак та команда митців – художниця, сценографка Тереза Яковина і фільммейкер Юрій Юдін. А також будуть діти, чиї історії лягли в основу анімаційних роликів.

Зареєструватись можна за цим посиланням.

Подія на FB

Підписуйтесь на наші Facebook та Viber

Місце

Київ

Час

23 грудня
17:00-18:30

Організатор

Вартість

безкоштовно

Хочу на подію

Обговорення