Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

2 Липня 2020

Самопізнання – дієвий інструмент розвитку соціальної компетентності

Компетентнісний підхід у навчанні дозволяє зосередитися на важливих сторонах розвитку особистості, необхідних для формування ситуацій успіху сьогодні та у майбутньому. Самопізнання – одна з найважливіших складових розвитку соціальної компетентності. Під час вебінару ми поговоримо про соціальну компетентність як таку, самопізнання та роль у ньому емоційного інтелекту. Окремо розглянемо низку вправ та шаблонів, які можна буде використати під час навчального процесу.

План вебінару: 

  1. Соціальна компетентність.
  2. Самопізнання як елемент розвитку соціальної компетентності.
  3. Самопізнання дорослих.
  4. Самопізнання дітей.
  5. Огляд вправ та інструментів.

Кому це буде корисно: учителям-предметникам, менеджерам освіти, працівникам позашкільних та дошкільних закладів освіти, а також усім, кому резонують питання емоційного інтелекту та компетентнісного навчання.

Спікерка: Любов Цукор, редакторка та авторка статей журналу освітнього проекту “На Урок”, вчителька української мови та літератури.

  • Організаторка та спікерка більше 40 вебінарів та всеукраїнських інтернет-конференцій “На Урок”.
  • Магістр філології, випускниця філологічного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Авторка низки наукових статей, що стосуються теми сучасної української літератури. Авторка передмов до драматургічних збірок.
  • Драматургиня, дослідниця сучасної української драматургії. Переможниця та призерка Східноукраїнського регіонального конкурсу “Кальміюс” (2016 та 2017) у номінації “Драматургія”.
  • Ініціаторка та викладачка безкоштовних курсів української мови та літератури для дітей і дорослих (враховуючи підготовку до ЗНО).

Зареєструватися та дізнатись більше про подію можна тут.

Підписуйтесь на наші Facebook та Viber

Місце

онлайн

Час

7 липня
18:00

Організатор

На урок

Вартість

безкоштовно (сертифікат - 60 грн)

Хочу на подію

Обговорення