Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

27 Липня 2020

Школа фасилітації стратегічних сесій. Open source методи

Ця школа стане навчальним майданчиком для огляду моделей та методів для стратегічних сесій, а також для ознайомлення з Toolbox for citizens, який є DYI набором методів для команд та організацій. Якщо ви шукаєте компактного огляду сучасних підходів до формування стратегій, а також прагнете поповнити свою “скарбничку” методів для стратегування та організаційного розвитку.

Ця школа буде корисною:

  • для фасилітаторів, експерток, коучів, менеджерок, які вже проводять стратегічні сесії для своїх проєктів або інших організацій, які тяжіють до горизонтальних ієрархій;
  • для тих, хто лише планує розібратися з питаннями стратегічного планування та проводити такі сесії в майбутньому.

👉14 листопада – Яким може бути стратегічне планування в умовах нестабільного світу? Як визначити справжній запит від організації до стратегічної сесії? Різни стилі стратегування та дизайн стратегічної сесії.

👉15 листопада – Toolbox for citizens, який є DYI набором з понад півсотні методів для команд та організацій.

Вартість Школи складає 2700 гривень при умові оплати до 1 вересня 2020 року за тарифом early bird. Після 1 вересня Школа коштуватиме 3200 гривень за тарифом standart. Це 1350 гривень на день, що передбачає навчальну програму, супровід двох тренерів та дві кава-перерви.

Дізнатися більше можна тут.

Зареєструватися можна тут.

Подія на FB

Підписуйтесь на наші Facebook та Viber

Місце

Київ

Час

14-15 листопада

Організатор

Інша Освіта та ІНШІ

Вартість

3200 грн (2700 грн до 1 вересня)

Хочу на подію

Обговорення