Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

8 Липня 2020

Онлайн-семінар Teacch-концепція для інклюзивного навчання

Ведуча семінару - Катерина Островська, керівник Освітньо-тренінгового центру Сім’ї Кольпінга, доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри спеціальної освіти і соціальної роботи факультету ЛНУ ім. Івана Франка, спеціальний психолог, психотерапевт.

Навчання за програмою ТЕАССН (Treatment and Education of Autistic and related Communication handicapped Children) направлено на полегшення соціально-побутової адаптації осіб з аутизмом, а саме чітке структурування навколишнього простору з опорою на візуалізацію. Цю технологію навчання визнано на державному рівні в багатьох країнах Європи, Азії, Африки, в деяких штатах США.

Мета програми TEACCH - максимальний розвиток самостійності і гнучкості дітей з аутизмом.

Програма включає не тільки інтелектуальний розвиток, але і навчання навичкам соціальної взаємодії, саморегуляції, орієнтації в побуті. Вся програма побудована на актуальних здібностях дитини, переслідує планомірний розвиток, засноване на користь і сильних сторонах дитини.

Для кого подія: для тьюторів інклюзивної освіти, вчителів та асистентів вчителів, директорів інклюзивний шкіл і садків, а також батьків дітей з ООП.

Детальніше про подію можна дізнатись тут.

Зареєструватись можна за цим посиланням.

Також із запитаннями можна звертатись за телефоном 0990017847 (Людмила).

Подія на FB

Підписуйтесь на наші Facebook та Viber

Місце

онлайн

Час

11-12 липня

Організатор

Людмила Кордяк-Шамсудінова

Вартість

1500 грн (200 грн передоплати)

Хочу на подію

Обговорення

Розділ створено за підтримки Програмної ініціативи “Демократична практика” Міжнародного фонду “Відродження”. Позиція Міжнародного фонду “Відродження” може не збігатися з думкою автора.