Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

13 Липня 2020

Дводенний тренінг-практикум з ННС з Евою Рамбалою

Практичний тренінг призначений для учасників, які пройшли одноденний теоретичний тренінг з Евою Рамбалою і бажають глибше зануритися в метод Ненасильницького спілкування, закріпити отримані знання на практиці в маленькій групі, розібрати особисті ситуації і отримати відповіді тренера на питання, що цікавлять. Кількість учасників у практичній групі не перевищує 20 осіб.

КЛЮЧОВІ ТЕМИ ДВОДЕННОГО ТРЕНІНГУ:

1. Практика Ненасильницького спілкування

2. Трансформування гніву

3. Самоемпатія

4. Як казати та приймати слово “НІ” (відмову)

5. Глибинна робота з критикою

6. Сила подяки

7. Практичні вправи, робота в групах, розгляд особистих ситуацій

Ненасильницьке спілкування є простим і практичним методом, який покращує життя тисяч людей. Він вчить нас по-новому виражати себе, допомагає створити душевний зв’язок з іншими людьми, вчить цінувати почуття і потреби - свої та оточуючих, і давати один одному якісну зворотний зв’язок. Навчіться бачити у кожній конфліктній ситуації потенціал і можливість для особистісного зростання і покращення стосунків з близькими! Це мистецтво, якому можна навчитись, говорячи мовою серця, мовою Ненасильницького спілкування. Запрошуємо!

Більше інформації щодо тренінгів з Евою Рамбалою можна знайти за посиланням.

Про ННС

Ненасильницьке спілкування (ННС) – це метод побудови стосунків між людьми, заснований на чесності, емпатії, доброзичливості, відкритості та шанобливості, який дозволяє врахувати почуття і потреби кожної людини та задовольнити їх.

З ННС ми навчаємося емоційній компенетності - чути наші власні найглибші потреби та потреби інших, а також ідентифікувати і чітко формулювати те, що “живе в нас”. Через наголошення на уважному вислуховуванні – як самих себе так і інших – ННС стимулює повагу, уважність, емпатію та породжує взаємне бажання давати від серця.

Про Еву Рамбалу

Ева Рамбала (Угорщина) – офіційна тренерка Міжнародного центру з Ненасильницького спілкування (CNVC), яка має понад 20 років досвіду роботи тренером з Ненасильницького спілкування та ефективних комунікацій. Ева є досвідченим медіатором та фахівцем з примирення й відновлення порозуміння у більш ніж 30 країнах світу, працювала з компаніями, дитячими будинками, школами, в’язницями, лікарнями, духовними закладами тощо.

Зареєструватись можна за цим посиланням.

Подія на FB

Підписуйтесь на наші Facebook та Viber

Місце

Київ

Час

13-14 вересня

Організатор

Empatia and U-Integral

Вартість

5500 грн

Хочу на подію

Обговорення