Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

27 Липня 2020

Школа фасилітації групових рішень та роботи зі стейкхолдерами

Школа фасилітації групових рішень та роботи зі стейкхолдерами є навчальним майданчиком для навичок фасилітації групових процесів у власних командах та залучення до процесу спільного формування рішень зовнішніх зацікавлених сторін. для тих, хто шукає конкретних рішень, як зробити планувальні зустрічі в команді ефективнішими, а також прагне системного погляду на теорії партисипативних рішень із залученням різних акторів.

Основою школи стануть теорії з поля динаміки груп та динаміки групових рішень, а також інструменти для фасилітації обговорень. Окремими пунктами розглядатимуть, як працює управління стейкхолдерами та формується спільне життєздатне рішення. Торкатимуться теми конфліктного потенціалу в групових рішеннях, проте фасилітація груп для вирішення конфліктів та медіація в конфліктах не будуть основною темою школи.

Школа буде корисною:

  • для професіоналів та професіоналок із різних сфер, які фасилітують групові процеси у власних командах та/або прагнуть залучати до процесу спільного прийняття рішень зовнішні зацікавлені сторони;
  • для тих, хто цінує формати для глибокого та системного навчання, а також шукає навчальних спільнот, які надихають.

Попередню програму школи дивіться нижче, але вона щоразу адаптується до потреб групи:

  • 20 січня – Що таке фасилітація та всі слова навколо?
    Стейкхолдери та управління зацікавленими сторонами: Кого запрошувати до групового рішення?
  • 21 січня – Якою є динаміка та правила життєздатного спільного рішення? Роль та компетенції фасилітатора. Індивідуальна та командна модерація обговорень. Основи й техніки фасилітації: Від ефективного порядку денного через модерацію групових обговорень до “контрактингу” (теорія).
  • 22 січня – Як фасилітувати та візуалізувати рішення в групі? Основи й техніки фасилітації: від ефективного порядку денного через модерацію групових обговорень до “контрактингу” (практика). Візуалізація: Як унаочнити процес та результати обговорення? Робота зі складною динамікою та конфліктний потенціал у фасилітації спільних рішень.
  • 23 січня – День практики.
  • 24 січня – Як розвиватися фасилітаторам? Робота з практичними кейсами. Особиста стійкість (resilience) та розвиток навичок фасилітації в роботі з різними групами.

Вартість Школи складає 6500 гривень при умові оплати до 1 жовтня 2020 року за тарифним планом early bird. Після 1 жовтня Школа коштуватиме 7200 гривень за тарифом standart. Це 1300 грн на день, що передбачає навчальну програму, супровід двох тренерів, трансфер з Івано-Франківська, проживання, а також триразове харчування та дві кава-перерви від щедрої гуцульської кухні (вегетаріанські та веганські опції можливі та не менш смачні).

Дізнатися більше можна тут.

Зареєструватися можна тут.

Подія на FB

Підписуйтесь на наші Facebook та Viber

Місце

Івано-Франківська область

Час

20-24 січня

Організатор

Інша Освіта, Хата-Майстерня та ІНШІ

Вартість

7200 грн (6500 грн до 1 жовтня)

Хочу на подію

Обговорення