Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

27 Травня 2020

Онлайн-толока EdCamp Ukraine: Підсумки навчального року і завдання на літо

Щотритижні для висвітлення й обговорення на Онлайн-толоці EdCamp Ukraine пропонуватиметься тема, що неабияк хвилює освітян. Учасники впливатимуть на вибір теми.

Програма кожної толоки міститиме компоненти і “для розуму”, і “для серця”:

1️⃣ М’які навички на щодень: короткі та помічні своєрідні “практики швидкої допомоги”, які ширше познайомлять із програмою соціально-емоційного й етичного навчання вже зараз (30 хвилин).

2️⃣ Інструментальні поради від практиків і практикинь: відомі люди з органів управління освітою, педагоги, українські і зарубіжні експерти/-тки просто й чесно говоритимуть про складне у змісті та організації системи освіти та ділитимуться дієвими практичними порадами й інструментами (60 – 90 хвилин).

3️⃣ Відверті бесіди з відомими людьми: щирі, десь веселі, десь і трагічні історії, які надихатимуть та допомагатимуть у непрості часи, адже запитати гостей можна буде про будь-що (60 – 90 хв).

🚀ОНЛАЙН-ТОЛОКА #1 присвячена темі “Підсумки навчального року і завдання на літо” та відбудеться до Міжнародного дня захисту дітей 1 червня, з 13:00 до 19:00.

Конкурсного відбору на вхід не буде, за бажання можна буде отримати сертифікат про підвищення кваліфікації, але за новими правилами, які набувають чинності в EdCamp Ukraine, – про них розкажуть на першій онлайн-толоці.

⛳️ ЯК ПОТРАПИТИ?

Реєстрація на кожну Онлайн-толоку EdCamp Ukraine оголошуватиметься окремо.

Зареєструватись на першу толоку можна тут до 12:00 30 травня.

Підписуйтесь на наші Facebook та Viber

Місце

Час

1 червня
13:00-19:00

Організатор

EdCamp

Вартість

безкоштовно

Хочу на подію

Рекомендації

Обговорення