Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

1 Серпня 2019

Тренінг “Методика навчання учнів курсу за вибором “Основи критичного мислення”

Курс за вибором “Основи критичного мислення” для учнів (9) або 10 (11) класів – це, не побоїмось сказати, абсолютно унікальний освітній продукт, створений українськими фахівцями з критичного мислення й ще з 2012 року викладається у школах України. Цікавість до курсу зросла саме зараз, коли світові роботодавці поставили критичне мисленням на перше місце серед ТОП-компетенцій, яких має навчати сучасна школа.

Курс рекомендований для викладання. Гриф МОН України, Інститут модернізації змісту освіти: схвалено науково-методичною радою з питань освіти Міністерства освіти та науки України для використання у загальноосвітніх навчальних закладах (протокол №1 від 07 травня 2019 року, лист від 11.06.2019 №22.1/12-Г-343).

ЧОМУ ВАРТО ВИКЛАДАТИ КУРС “ОСНОВИ КРИТИЧНОГО МИСЛЕННЯ” У ВАШІЙ ШКОЛІ?

● По-перше, курс має повне навчально-методичне забезпечення: варіативну навчальну програму (на 35, 52 та 70 годин), цікавий посібник для учнів, ґрунтовний поурочний посібник для вчителів, що схвалені Міністерством освіти і науки України.

● По-друге, ваші учні реально, а не формально розвиватимуть критичне мислення на спеціальних заняттях. Це означає, що ви працюватимете на досягнення мети середньої освіти, визначеної новим Законом України “Про освіту” і стратегією “Нова українська школа”;

● По-третє, вас знатимуть як новатора й сучасного вчителя;

● По-четверте, не має значення ваша предметна спеціалізація – викладання курсу під силу вчителю будь-якого предмета.

Що буде на тренінгу?
На тренінгу “Методика навчання учнів курсу за вибором “Основи критичного мислення” ви ознайомитеся з особливостями й специфікою курсу, методикою його викладання, попрацюєте з посібником, опануєте з півтора десятка методів навчання основ критичного мислення учнів, побуваєте в ролі учнів й учениць на уроці з курсу, поставите всі запитання його авторам.

Нарешті – у вас буде можливість поспілкуватись із колегами-однодумцями та обговорити отриманий досвід у дружній атмосфері. А якщо ви вже викладаєте цей курс, приходьте поділитись досвідом й отримати нову інформацію та навички.

По завершенню тренінгу ви отримаєте іменний сертифікат з вказаною кількістю годин навчання (8 годин).

ПРОВОДИТЬ:

Олена Пометун – авторка посібників, програми й курсу “Основи критичного мислення”, співзасновниця Платформи “Критичне мислення”, член-кореспондент НАПН України, доктор педнаук, професорка, наукова керівниця та консультантка українських і міжнародних освітніх проектів, експертка з освітніх інновацій.

ФОРМАТ ТРЕНІНГУ
Тренінг одноденний: працюватимемо з 10:00 до 17:00 з перервою на обід та двома перервами на каву-чай з тістечками.

Зареєструватись можна за цим посиланням.

Детальніше про подію та реєстрація – за цим посиланням.

Підписуйтесь на наші Facebook та Viber

Місце

Київ

Час

20 серпня
10:00-17:00

Організатор

Освітня платформа "Критичне мислення"

Вартість

460 грн

Хочу на подію

Рекомендації

Обговорення