Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

3 Листопада 2018

EduHack: Challenge / Мова і школа: як викладати ефективно?

Освітня краудфандингова платформа GoF запрошує шкільні колективи, батьків та громадських активістів на 6-тижневе онлайн-навчання за методикою дизайн-мислення.

Про це організація повідомила у Facebook.

“Ми шукаємо команди, які готові до розробки інноваційних методик вивчення мов в українських школах. Ми пропонуємо учасникам пройти навчання та у форматі челенджу розробити власні проекти на три теми: нові підходи у вивченні української мови, зміна формату вивчення іноземних мов, вирішення мовних питань національних меншин на шкільному рівні”, – зазначають організатори.

Навчання триватиме з 5 листопада до 16 грудня. Участь безкоштовна.

Заявки можна подавати до 28 жовтня включно за цим посиланням.

Фіналісти програми отримають експертну оцінку, а також зможуть спробувати зібрати кошти на реалізацію своєї ідеї на краудфандинговій платформі GoF.

Також автори найуспішніших кейсів зможуть представити їх на фінальному заході й отримають підтримку в просуванні та масштабуванні ідеї. Ті учасники, які успішно завершать всі етапи програми, отримають сертифікати.

Методика дизайн мислення допомагає знайти найкраще рішення, враховуючи потреби усіх користувачів послуг, розробити нові продукти/методики/підходи з експертною підтримкою та можливістю апробувати рішення в конкретному освітньому середовищі. Ця навчальна модель є адаптованою версією американського аналогу.

Детальніше – за цим посилання.

Ілюстрація: GoF

Місце

Час

5 листопада – 16 грудня

Організатор

Освітня краудфандингова платформа GoF

Вартість

безкоштовно

Хочу на подію

Обговорення