Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

21 Листопада 2018

Всеукраїнські спортивні змагання “Cool Games”для дітей 9-17 років

У Києві вперше проведуть Всеукраїнські спортивні змагання “Cool Games”, взяти участь в яких можуть діти 9-17 років. Відбір команд проводитимуть регіональні філії Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Про це повідомили на сайті МОН.

Планується, що у змаганнях візьмуть участь близько 550 школярів з 24 областей України та Києва. До складу кожної регіональної команди увійдуть 22 учні, яких попередньо поділять на три вікові категорії: 9–10, 11–13 та 14–17 років. Для них організують естафети та рухливі командні ігри, наприклад, “Біатлон”, “Гулівер”, “Конвеєр”, “Сухий басейн”, “Фортеця” тощо.

Відбіркові змагання відбудуться на початку грудня в Міжнародному дитячому центрі “Артек” та Міжнародній тенісній академії в Пущі-Водиці (Київська обл), а фінальні, 4 грудня, в столичному спортивному комплексі “Меридіан”.

Переможці старшої вікової категорії представлятимуть Україну на Educational Games в Афінах та Олімпії в березні 2019 року. Також області-переможці отримають інвентар для проведення змагань у своєму регіоні.

“Особливістю “Cool Games” є те, що вони не потребують спеціальної підготовки учасників. Одна з головних цілей проведення змагань - започаткувати новий формат проведення уроків фізичної культури, зробити їх яскравими та привабливими для молоді. Тож під час заходів учителі фізкультури, які теж будуть долучені до “Cool Games”, отримають практичні поради, як зробити уроки цікавими для учнів різного віку”, - зазначив заступник Міністра освіти і науки України Роман Греба.

Організаторами змагань є Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України та Українська федерація учнівського спорту.

Місце

Київ

Час

1-4 грудня

Організатор

Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України та Українська федерація учнівського спорту

Вартість

Хочу на подію

Обговорення