Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

23 Вересня 2021

День відкритих дверей у бізнес-інкубаторі “Ukrainian Future” від МАН

24 вересня офіційно відкривається коворкінг “Ukrainian Future”, над яким у МАН працювали більш ніж рік!

А вже 25 вересня запрошують на день відкритих дверей до нового простору бізнес-інкубатору. Тут майбутнім підприємцям і молодим стартаперам допомагають розпочати та розвинути інноваційні бізнес-проєки.

Що на вас чекає?

Знайомство з новим коворкінгом, тренінги та майстерки з дизайн-мислення, 3D-друку та промдизайну, а ще драйвові заняття з англійської мови!

А тепер докладніше про ці активності з чітким таймінгом:

10.00–10.35 Презентація можливостей “Ukrainian Future” від керівника бізнес-інкубатора Віталія Лісового Локація: Бібліотека коворкінгу.

10.40–12.10 Тренінг “Дизайн-мислення” від тренерки-консультантки бізнес-інкубатора “Ukrainian Future”, експертки з управління стартапами Ірини Бистрової Для кого: інноватори, СЕО та команди стартапів, засновники та керівники бізнесів. Локація: Бібліотека коворкінгу.

10.40–12.10 Майстер-клас “Промисловий дизайн: перспективні технології та матеріали” від доцента, кандидата технічних наук Анатолія Мініцького та тренера-консультанта бізнес-інкубатора “Ukrainian Future” з об’ємного моделювання та адитивних технологій, доцента, кандидата технічних наук Дмитра Джулія Для кого: інженери, студенти профільних спеціальностей, представники креативних індустрій. Локація: Лабораторія “FabLab”.

12.10–13.50 Майстер-клас “Об’ємне моделювання та 3D-друк” під керівництвом Анатолія Мініцького та Дмитра Джулія Для кого: школярі, студенти. Локація: Лабораторія “FabLab”.

І до розкладу уроків англійської від школи іноземних мов “Brainy English”:

11.00–12.00 Тема “Hello!”. Повторимо алфавіт, познайомимось зі Star family, вивчимо кольори веселки, пограємо та поспіваємо. Для кого: діти 6–7 років. Локація: офісна зона коворкінга.

12.15–13.15 Тема “At the farm”. Вивчимо англійські назви тварин та інші нові слова, пограємо та поспіваємо. Для кого: діти 8–9 років Локація: офісна зона коворкінга.

13.30–14.30 Тема “Love to learn”. Прочитаємо текст “Do child actors go to school every day?” та розберемося в усіх нюансах Present Continuous. Буде аудіо- та відеоконтент! Для кого: діти 10 – 12 років Локація: офісна зона коворкінга.

14.45–15.45 Тема “What are your plans?”. Вивчимо нові слова — в цьому допоможе аудіо- та відеоконтент. Для кого: підлітки 13–14 років. Локація: офісна зона коворкінга.

Це буде супернасичений день! Реєструйтеся тут: https://cutt.ly/0EsFlCK.

Місце зустрічі: коворкінг бізнес-інкубатора “Ukrainian Future”, м. Київ, Чоколівський бульвар, 13. Участь безоплатна.

Фото: МАН

Місце

коворкінг бізнес-інкубатора «Ukrainian Future», м. Київ, Чоколівський бульвар, 13

Час

24 жовтня

Організатор

МАН

Вартість

бесплатно

Хочу на подію

Обговорення