Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

5 Червня 2023

Як це – бути аерокосмічним інженером? Зустріч із австралійськими аерокосмічними інженерами

ГО “Смарт освіта” запрошує на третю подію із циклу літніх онлайн-зустрічей для підлітків, під час яких англомовні експерти з різних галузей розкажуть про свої професії. Усі події безплатні.

9 червня о 12:00 відбудеться Zoom-зустріч із австралійськими аерокосмічними інженерами Крісом Луонгом та Люком Веббом і вчителькою Марією Пакакіс.

Вік учасників й учасниць – 10-18 років.

Мова зустрічі – англійська.

Приєднатися до Zoom можна за посиланням. Пароль – smart.

Учасники зможуть дізнатися, як Люк і Кріс стали аерокосмічними інженерами: вони розкажуть про різні проєкти, які реалізували протягом багатьох років, а також про те, що їм найбільше подобається в їхній роботі.

Люк Вебб – аерокосмічний інженер із Мельбурна, позаштатний науковий консультант, консультант з комунікацій. Він є головою Мельбурнського відділення Королівського авіаційного товариства й одним з редакторів The Central Blue (австралійського блогу про повітряну енергетику).

Кріс Луонг – авіаційний професіонал, працював у комерційних підрозділах авіакомпаній в Азійсько-Тихоокеанському регіоні. Має великий досвід у сфері популяризації науки, тривалий час був волонтером у різних організаціях.

Марія Пакакіс вивчає педагогіку початкової і середньої освіти в австралійському університеті Monash. Раніше вона захоплювалася астрофізикою і зоологією. Наступного року Марія стане кваліфікованим учителем і  працюватиме у школі в Мельбурні.

Увага, прочитайте обов’язково: на зустрічі можуть бути продемонстровані відео й зображення реальних космічних кораблів, шатлів або цивільних літаків. Якщо ці об’єкти є тригерними для дітей через травматичний досвід, рекомендуємо не брати участі в заході.

Довідково:

Проєкт здійснює ГО “Смарт освіта” за підтримки Educo Foundation у партнерстві з ГО “Classrooms Without Walls”. 

Читайте також: ““Вчися вухами”: нові аудіоуроки для 8, 10 та 11 класів”.

Афіша: ГО “Смарт освіта”

Місце

Онлайн

Час

9 червня

12:00

Організатор

ГО "Смарт освіта"

Вартість

безплатно

Хочу на подію

Обговорення