Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

14 Жовтня 2021

Понад половина замовлених учнівських проїздних у Києві все ще не готові

У Києві з понад 76 тисяч замовлених проїздних документів учні отримали менше 17 тисяч.

Таку інформацію озвучила представниця Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій  КМДА Ганна Лисик під час спільного засідання комісій Київради з питань освіти та цифрової трансформації.

Вона додала, що всього станом на 12 жовтня виготовлено 31 809 учнівських карток, у школи доставлено 16 983. У процесі виробництва нині ще приблизно 27 тисяч.

“Затримок нема, бо під час замовлення квитка на сайті батьки учнів мали погодитися з умовами, за якими термін виготовлення квитка триває до одного місяця”, заявляє Лисик. За її словами друком займається комунальне підприємство “Головний інформаційно-обчислювальний центр” та державне підприємство “Зоря”. Їхніх потужностей для пришвидшення друку недостатньо, тому департамент розгляне можливість залучення інших виробників.

Виготовлення квитка платне, представниця департаменту пояснює, що “в минулому році Київська міська рада не проголосувала за внесення змін до міської цільової програми “Електронна столиця” про те, щоби були передбачені гроші на виготовлення транспортної картки учнівського зразка за кошти бюджету міста Києва.

Потім наприкінці року були видані кошти розпорядженням, КП ГІОЦ оголосило тендерну пропозицію. Проте Антимонопольний комітет усі тендерні пропозиції скасував. Ми не встигли реалізувати до кінця року ці кошти й виготовити квитки з причин, які від нас не залежать. У цьому році в міські цільові програми взагалі не закладені кошти на виготовлення учнівського квитка з міського бюджету, – зазначила Лисик.

Учнівські квитки старого зразка будуть чинні в Києві до кінця 2021 року.

Раніше ми писали, що правоохоронці Києва провели слідчі дії про розтрату коштів у двох провадженнях.

Фото: автор – AllaSerebrina, Depositphotos


Обговорення