Всі проєкти

Всі теми

13 Листопада 2021

Українські школярі зайняли 2 місце на спортивному змаганні ISF World Cool Games

Українська учнівська збірна зайняла друге місце на спортивному змаганні ISF World Cool Games.

Про це пише пресслужба Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Змагання відбувалися в Києві з 11 по 12 листопада, там брали участь 80 школярів з семи країн. На першому місці опинилися школярі зі Словенії. Загалом, фінальна турнірна таблиця виглядає таким чином:

• 7 місце – Румунія

Організаторами ігор виступили  ГО “Українська федерація учнівського спорту”, Комітет з фізичного виховання та спорту МОН і Міжнародна федерація учнівського спорту.

Президент Міжнародної федерації шкільного спорту Лоран Петринка висловив задоволення рівнем організації заходу в Києві. Він заявив, що Cool Games повністю відповідають тому спортивному духу, який намагається просувати його організація.

Раніше ми писали, що українська збірна на Всесвітніх учнівських спортивних іграх виборола 114 медалей, а Учениця 11 класу з київської школи перемогла на Міжнародному змаганні школярів із нейронаук International Brain Bee.