Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

10 Вересня 2021

Члени конкурсних комісій з відбору директорів шкіл повинні подавати декларації в НАЗК

НАЗК роз’яснило, що мають члени громадських організацій у складі комісій під час конкурсів на директорів шкіл мають подавати декларації.

Такий лист надіслало відомство у відповідь на звернення проєкту DECIDE.

Подати потрібно дві декларації. Перша подається не пізніше як за 10 календарних днів після включення особи до складу комісії. Це має бути декларація “кандидата на посаду”. Вона має охоплювати доходи та майно за попередній звітний рік. Тобто, якщо комісія почала роботу у 2021 році, декларація має охопити період з 1 січня по 31 грудня 2020 року.

Ілюстрація: НАЗК

Наступна декларація подається не пізніше як через 20 робочих днів з дня припинення своїх повноважень.  Повноваження комісії припиняються в день оприлюднення результатів конкурсу. Це має бути декларацію особи, яка припиняє діяльність (“перед звільненням”). Декларація має охоплювати період, який не охопила попередня декларація – тобто від 1 січня до дати припинення повноважень

Ілюстрація: НАЗК

У випадку, якщо комісія почала роботу в одному календарному році, а завершила роботу в наступному, то подати також необхідно щорічну декларацію. Вона подається не пізніше 31 березня. Детально правила подачі декларацій можна прочитати за цим посиланням.

Нижче ви можете ознайомитися з листом DECIDE від НАЗК.

Відповідь НАЗК _ DECIDE

Завантажити PDF

Раніше ми писали, що довідки та документи про щеплення учителів будуть перевірятися на достовірність.

“Нова українська школа”

Фото: автор – AndreyBezuglov, Depositphotos


Обговорення