Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

31 Березня 2024

Другий етап сертифікації педагогів: коли відбудеться, алгоритм проходження й нормативні документи

Учителі початкових класів, математики та української мови й літератури, які успішно пройшли незалежне тестування, допущені до другого етапу сертифікації – самооцінювання власної педагогічної майстерності, яке відбудеться у квітні 2024 року.

Про це повідомила Державна служба якості освіти.

Раніше ми розповідали, що незалежне тестування фахових знань і вмінь у межах сертифікації успішно пройшли 1 436 учителів із 2 521 зареєстрованого/ої учасника/ці.

Для проходження другого етапу педагогам необхідно за допомогою інформаційно-аналітичної системи “EvaluEd” заповнити анкету самооцінювання й надіслати її окремим файлом на електронну адресу – [email protected] у визначені терміни:

  • з 5 квітня до 17:00 8 квітня – для вчителів математики та української мови й літератури;
  • з 26 квітня до 17:00 30 квітня – для вчителів початкових класів.

Протягом трьох робочих днів після надсилання анкети учасники й учасниці отримають візуалізацію своїх результатів для проєктування подальшого власного професійного розвитку.

Інформацію для доступу до форми анкети самооцінювання ДСЯО надішле на електронні адреси, які педагоги вказали під час реєстрації:

  • до 5 квітня – учителям української мови й літератури та вчителям математики;
  • до 26 квітня – учителям початкових класів.

Ознайомитися з нормативними документами щодо проведення другого етапу сертифікації педагогів, які були затверджені ДСЯО, усі охочі можуть за посиланнями:

Читайте також: “На що педагогам слід звернути увагу під час підготовки до сертифікації: поради експертки”.

Титульне фото: freepic.com


Обговорення