Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

21 Липня 2021

Форум “Як навчати доброчесності в початковій школі”: програма та реєстрація

Триває реєстрація на освітній форум “Як навчати доброчесності в початковій школі” від громадської організації “Смарт освіта“.

Зареєструватися для участі можна за цим посиланням до 1 серпня.

Форум відбудеться 11 серпня в Києві та триватиме весь день – з 10:00 до 18:00.

На подію запрошують учителів початкових шкіл, завучів та директорів шкіл, представників громадських організацій, державних інституцій та ЗМІ.

Участь безплатна за умови реєстрації та проходження добору. Всі учасники форуму отримають комплект навчальних матеріалів для своєї школи.

Програма освітнього форуму “Як навчати доброчесності в початковій школі”:

  • 9:00 – реєстрація учасників.
  • 10:00 – офіційне відкриття форуму. Гостей вітатимуть голова правління ГО “Смарт освіта” Галина Титиш, директор ДУ “Український інститут розвитку освіти” Вадим Карандій та керівник департаменту країн Східного партнерства ChildFund Deutschland Богдан Андрощук.
  • 10:15 – презентація курсу “Уроки доброчесності” від його авторів.
  • 11:00 –  панельна дискусія. Про те, як навчати доброчесності в суспільстві з цінностями виживання, дискутуватимуть ексміністерка освіти і науки України (2016-2019) Лілія Гриневич, голова правління ГО “Смарт освіта” Галина Титиш, голова Ради ГО “ЕдКемп Україна” Олександр Елькін, директор УІРО Вадим Карандій, керівник департаменту країн Східного партнерства ChildFund Deutschland Богдан Андрощук та соціологиня й дослідниця цінностей Вікторія Бриндза.
  • 12:30 – розмова з практиками: чому й навіщо варто проводити “Уроки доброчесності” у вашій школі? Поради директорам дає директорка школи №5 м. Києва Світлана Олексюк. З учителями порадами ділиться вчителька вищої категорії пілотного класу НУШ школи №294 м. Києва, методистка міського науково-методичного центру Ольга Мірошникова.
  • 13:00 – майстер-клас з учителями пілотних шкіл проєкту “Уроки доброчесності”. Практичне заняття, де учасники отримають рекомендації, як комунікувати дітям доброчесність через персонажа Інт’ОКа.
  • 14:00 – обідня перерва.
  • 15:00 – майстер-клас у форматі фасилітованого обговорення “світове кафе”. Фасилітаторка та тренерка з інституційного розвитку Наталя Церклевич і фасилітаторка бізнесових та освітніх заходів Наталя Орлова проведуть групову роботу з учасниками, визначивши місце сім’ї та цінностей у сучасній школі.
  • 16:20 – лекція сімейної та дитячої психологині Світлани Ройз про те, як сформувати середовище довіри для розмов про цінності.
  • 17:05 – підсумки, закриття події

Ілюстрація: ГО “Смарт освіта”

Проєкт “Навчання суспільної доброчесності в українській початковій освіті як довготривалий та ефективний інструмент подолати “побутову корупцію” реалізується у партнерстві з німецькою організацією ChildFund Deutschland (“Дитячий Фонд Німеччини”) за підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ)

Більше про проєкт читайте за цим посиланням.

ChildFund

 


Обговорення