Напишіть нам

Всі теми

15 Серпня 2020

Global Teacher Prize Ukraine оголосила ТОП-50 учителів

Щорічна премія Global Teacher Prize Ukraine оголисила 50-ку найкращих учителів країни.

Список опублікувала Освіторя Медіа.

До Топ-50 фіналістів Global Teacher Prize Ukraine 2020 увійшли:

  1. Владислава Бандурко, Київ, учитель біології ліцея “Educator”
  2. Сергій Барабан, Вінниця, учитель інформатики Загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів із спеціалізованими класами з поглибленим вивченням математики та фізики №34
  3. Дмитро Басов, Київ, учитель математики науково-дослідницької школи “Базис”
  4. Вікторія Безверха, село Миколаївка Дніпропетровської області, вчителька англійської мови Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
  5. Людмила Безсмертна, Чернігів, учителька англійської мови Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3
  6. Наталія Бойко, село Жоравка Київської області, вчителька біології, хімії та основ здоров’я Опорного загальноосвітнього навчальнього закладу “Жоравський НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів — ДНЗ (ясла-садок)”
  7. Наталія Борисенко, Харків, учителька української мови й літератури Харківськього ліцею №112
  8. Ганна Бут, Мелітополь, учителька біології, екології, громадянської освіти, німецької мови й художньої культури ДНЗ “Мелітопольський професійний аграрний ліцей”
  9. Іван Верещака, село Чулаківка Херсонської області, вчитель автрономії та інформатики Чулаківськього закладу повної загальної середньої освіти
  10. Валентина Воронецька, Вінниця, вчителька всесвітньої історії, громадянської освіти та економіки Комунального закладу “Гуманітарна гімназія №1 ім. Пирогова Вінницької міської ради”
  11. Надія Гайдученко, село Тягинка Херсонської області, вчителька української мови й літератури Тягинського закладу повної загальної середньої освіти
  12. Елла Даниліна, місто Українськ Донецької області, вчителька мистецтва, технологій і трудового навчання Українськох загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 Селидівської міської ради
  13. Юлія Должанська, Харків, учителька української мови й літератури Харківського приватного ліцею “Школа “Ранок” Харківської області
  14. Анна Домніч, Київ, учителька фізкультури та хореографії Новопечерської школи
  15. Тетяна Дуцик, смт. Балабине Запорізької області, вчителька початкових класів та англійської мови (початкова школа) Балабинського навчально-виховного комплексу “Школа І-III ступенів — гімназія “Престиж” Запорізького району Запорізької області
  16. Василь Дяків, місто Заліщики Тернопільської області, вчитель усесвітньої та історії України, громадянської освіти й основ здоров’я Заліщицької державної гімназії
  17. Алла Єрмоленко, місто Сновськ Чернігівської області, вчителька всесвітньої та історії України, громадянської освіти і правознавства Сновської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1
  18. Світлана Зайцева, смт Опішня Полтавської області, вчителька укрїнської мови й літератури, зарубіжної літератури Комунального закладу “Полтавська спеціальна загальноосвітня школа № 39 Полтавської міської ради Полтавської області”
  19. Наталія Зима, Хмельницький, учителька хімії Технологічного багатопрофільного ліцею з загальноосвітніми класами імені Артема Мазура
  20. Олеся Кирилюк, село Шипинці Чернівецької області, вчителька хімії та основ здоров’я Шипинецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів
  21. Маріанна Климчук, село Долішній Шепіт Чернівецької області, вчителька англійської мови та музичного мистецтва Долішньошепітського НВК
  22. Тетяна Короід, Київ, учителька української мови й літератури, Школи І-ІІІ ступенів №78 Печерського району
  23. Олена Кудря, селище Немішаєве Київської області, вчителька початкових класів та інформатики Немішаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1
  24. Ярослав Лисенко, місто Київ, учителька мистецтва Інноваційної школи ThinkGlobal
  25. Вікторія Ломака, Суми, вчителька англійської мови Комунальної установи “Сумська загальноосвітня школа I–III ступенів №5”
  26. Олена Манжос, Київ, учителька біології, природознавства та хімії Спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №57 із поглибленим вивченням англійської мови Шевченківського району міста Києва
  27. Світлана Меркулова, місто Ірпінь Київської області, вчителька англійської мови Ірпінської СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права
  28. Лідія Насонова, Харків, учителька основ медіаграмотності, української мови й літератури Інноваційної школи ThinkGlobal
  29. Андрій Олійник, місто Кам’янське Дніпропетровської області, вчитель початкових класів Комунального закладу “Середня загальноосвітня школа №35 Кам’янської міської ради”
  30. Ірина Остапенко, Київ, учителька початкових класів СЗОШ “Надія”
  31. Аліса Павлюк, Івано-Франківськ, учителька початкових класів Початкової школи №26 Івано-Франківської міської ради
  32. Леся Павлюк, Івано-Франківськ, учителька початкових класів Ліцею №7 Івано-Франківської міської ради
  33. Олег Пустовойт, Одеса, вчитель інформатики Одеської загальноосвітньої школи №65 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області
  34. Галина Семенович, місто Дубно Рівненської області, вчителька початкових класів Дубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6
  35. Галина Сищук, Харків, учителька початкових класів Комунального закладу “Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №11 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області”
  36. Надія Сіренко, місто Павлоград Дніпропетровської області, вчителька громадянської освіти, правознавства, всесвітньої та історії України Павлоградської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №9
  37. Валентина Склярова, село Красногорівка Донецької області, вчителька німецької мови Красногорівської філії Очеретинського НВК
  38. Альона Сліпенко, місто Сміла Черкаської області, вчителька англійської мови ЗЗСО І-ІІ ступенів с. Попівка
  39. Оксана Словік, Луцьк, учителька початкових класів КЗЗСО “Луцький ліцей №27 Луцької міської ради Волинської області”
  40. Микола Тарасюк, Житомир, учитель інформатики Житомирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №17
  41. Зоряна Тихойко, Львів, учителька всесвітньої та історії України, громадянської освіти, правознавства Ліцею “Європейський”
  42. Людмила Тоцина, Маріуполь, учителька англійської мови Маріупольського міського ліцею
  43. Світлана Трофимчук, Луцьк, учителька англійської мови Луцької гімназії №18 Луцької міської ради у Волинській області
  44. Вікторія Хоменко, Одеса, вчителька біології та хімії Одеського НВК №84
  45. Оксана Хомич, Київ, учителька початкових класів Новопечерської школи
  46. Анна Чернявська, місто Вільногірськ Дніпропетровської області, вчителька українськї мови й літератури Вільногірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3
  47. Олександр Чучаєв, місто Благовіщенське Кіровоградської області, вчитель усесвітньої та історії України, громадянської освіти, етики й міфології Благовіщенського НВК №2 “Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів — заклад дошкільної освіти “Дивоцвіт” Благовіщенської районної ради”
  48. Еліна Шевченко, Київ, учителька англійської мови Школи І-ІІІ ступенів №9
  49. Ольга Шепель, місто Бахмут Донецької області, вчителька фізики, астрономії та природознавства Бахмутської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 Бахмутської міської ради Донецької області
  50. Леся Юрчишин, Київ, учителька всесвітньої та історії України, громадянської освіти та правознавства Київського ліцею бізнесу й Новопечерської школи

Тепер журі та асесмент-центр конкурсу має визначити ТОП-10 учителів. Переможця / переможицю оголосять 3 жовтня. Він / вона отримає 250 тисяч гривень, навчання та участь у GLOBAL EDUCATION & SKILLS FORUM.

Фото: Освіторія медіа


Обговорення