Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

15 Червня 2023

Громадянська освіта в канадській старшій школі: виховання активних та відповідальних громадян – освітян запрошують на безплатний воркшоп

ГО “Смарт освіта” запрошує педагогів на безоплатний воркшоп із громадянської освіти від канадського вчителя.

Подія відбудеться 26 червня о 16:00 за Києвом.

Приєднатися можна за посиланням на платформі Zoom. Також трансляцію заходу можна переглянути на YouTube.

Пароль для доступу до Zoom – smart.

Мова зустрічі – англійська з перекладом українською.

Крейг Марлатт – учитель громадянської освіти, рівності і географії в старшій школі міста Уксбрідж, провінція Онтаріо. Також він викладає інші предмети, працює заступником директора кількох шкіл у своєму районі. Проєкти під його керівництвом включали організацію міжнародних учнівських екскурсій, запрошення спікерів національного та міжнародного рівня, координацію групи учнів, які вшановують ветеранів. Також Крейг Марлатт брав участь у розробці планів уроків і посібників для вчителів у співпраці з Канадським музеєм прав людини.

У провінції Онтаріо курс “Громадянство і громадянська освіта” є обов’язковим для всіх учнів 10 класу (15-16 років).  Курс знайомить учнів з державним управлінням і функціями кожного з рівнів влади в Канаді, поняттям “світового громадянства”, щоб допомогти їм вийти у світ готовими до творення позитивних змін у суспільстві.  Лектор розповість про структуру й зміст курсу, а потім покаже приклади уроків і вправ, які він проводить зі своїми учнями.

Довідково:

Воркшоп проводять у межах проєкту “Безплатні онлайн-зустрічі англійською для дітей з іноземними викладачами” за підтримки Educo, у співпраці з Classrooms Without Walls.

Читайте також: “До уваги батьків: для майбутніх п’ятикласників відкрито перший набір у сatch-up classes з української мови й математики на літо 2023 року”.

Афіша: ГО “Смарт освіта”


Обговорення