Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

20 Серпня 2018

Хобзей пообіцяв, що першачки НУШ отримають нові меблі до 1 листопада

Заступник міністерки освіти і науки Павло Хобзей пообіцяв, що першачки отримають нові меблі до 1 листопада.

Про це він сказав в ефірі “Громадського радіо”.

“Коли почали проводити ці великі замовлення, коли почали проводити тендери, дуже багато підприємств надсилають листи нашим керівникам, що вони не встигають виготовити меблі до 1 вересня і просять перенести ці терміни.

Наша позиція така: хай краще вони зроблять добре, ніж будемо квапитися до 1 вересня і звітувати. Тому в деяких школах, до 1 вересня може не бути цих меблів, але до 1 листопада точно будуть“,  запевнив Хобзей.

Нагадаємо, українські виробники не встигають вчасно виготовити меблі для школярів, просячи в органів місцевого самоврядування відстрочки.

Також міністерка освіти і науки Лілія Гриневич наголосила, що за ремонт школи та навчальне обладнання відповідають не вчителі, а місцева влада.

Субвенція НУШ складає 1,38 мільярда гривень. З цих грошей 386,5 мільйона гривень виділяється на підвищення кваліфікації вчителів, ще 998,7 мільйона – на оснащення початкових класів.

Окрім того, постанова Кабміну від 4 квітня передбачає дофінансування субвенції НУШ з місцевих бюджетів. Пропорції фінансування між субвенцією НУШ та місцевими бюджетами складають: для міст обласного значення – 70% на 30%; для ОТГ – 90% на 10%; для сільської, гірської та території на лінії зіткнення – 95% на 5%.

Фото: автор – doroshin, Depositphotos


Обговорення