Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

1 Серпня 2018

Майже 60 тисяч вступників отримали рекомендації на бюджет бакалаврату

58 875 вступників на бакалавра, магістра медичного, ветеринарного та фармацевтичного спрямування отримали рекомендації на бюджет.

Про це повідомили на сайті Міністерства освіти і науки.

Відповідна інформація хто отримав бюджетні місця – вже вивантажується та поступово відображається в електронних кабінетах вступників. Так, в них навпроти однієї з заяв з’являється статус “Рекомендовано до зарахування (навчання за кошти державного (регіонального) бюджету)”. Таким вступникам треба буде виконати вимоги до зарахування до 18-ї години 6 серпня. Саме зарахування за державним або регіональним замовленням проводиться до 12-ї години 7 серпня”, – пояснили у міністерстві.

Також інформація про розподіл бюджетних місць невдовзі з’явиться за посиланням.

“Якщо після розподілу бюджетних місць у вступників виникнуть питання щодо його справедливості, вони можуть звернутися насамперед до приймальних комісій або скористатися алгоритмами верифікації, які викладені в Умовах прийому. До 18 серпня відбудеться переведення на вакантні бюджетні місця”, – зазначили у МОН.

Нагадаємо, майже 150 тисяч абітурієнтів подали понад 900 тисяч заяв на вступ до вищих навчальних закладів у 2018 році

Для вступників на молодшого спеціаліста на базі 11 класів можливість подавати заяви через електронні кабінети буде відкрита до 8 серпня.

Окрім того, вступна кампанія для жителів окупованих територій триватиме до 28 вересня.

Фото: Pixabay


Обговорення