Напишіть нам
Для всіх
Для всіхБатькамВчителямДиректорамУчням
Для всіх
Для всіхБатькамВчителямДиректорамУчням

Всі проєкти

Всі теми

28 Травня 2019

МОН хоче додати підрозділ про українську для національних меншин у стандарт початкової освіти

Міністерство освіти і науки винесло на громадське обговорення зміни до Держстандарту початкової освіти.

Про це повідомили на сайті МОН.

Міністерство хоче додати до розділу І “Мовно-літературна освітня галузь” підрозділ “Українська мова та література для корінних народів та національних меншин”.

Зміни до постанови вносяться з метою створення належних умов для вивчення державної мови особам, які належать до корінних народів та національних меншин України, а також імплементації статті 7 Закону України “Про освіту”, – пояснили у відомстві.

Нижче можна переглянути порівняльну таблицю змін.

Loading...

Завантажити документ можна за цим посиланням.

Також за цим посиланням можна переглянути проект постанови уряду.

Зауваження та пропозиції до проекту можна надсилати до 25 червня в письмовому вигляді та електронною поштою за адресою: Міністерство освіти і науки України, проспект Перемоги, 10, м. Київ, 01135; e mail: linnyk@mon.gov.ua, o_kovalenko@mon.gov.ua або r.shyyan@gmail.com.

Нагадаємо, 21 лютого 2018 року уряд затвердив новий Державний стандарт початкової освіти.

Також МОН затвердила 26 навчальних програм для 1-2 класів, з яких 24 – для національних меншин і корінних народів.

Фото: автор – luckybusiness, Depositphotos


Обговорення