Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

5 Січня 2022

МОН рекомендує з 1 лютого переглянути всі ІПР дошкільнят із особливими освітніми потребами

Міністерство освіти і науки рекомендує з 1 лютого переглянути всі індивідуальні програми розвитку дошкільнят.

Про це МОН зазначає у своєму листі про визначення рівня підтримки в дітей з особливими освітніми потребами, які здобувають дошкільну освіту в інклюзивних групах.

Переглянути індивідуальні програми розвитку необхідно через набуття чинності змін до постанов КМУ, що регулюють організацію інклюзивного навчання:

  • “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо організації навчання осіб з особливими освітніми потребами” від 21 липня 2021 р.
  • “Порядок організації інклюзивного навчання у закладах загальної середньої освіти” від 15 вересня 2021 р. № 957.

Також МОН у листі зазначає, що висновки про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини, видані до 1 січня 2021 року, є чинними до закінчення строку їх дії або до видачі нового висновку ІРЦ.

Докладніше читайте в листі:

61d401b7a0a7e638593757 (1)

Завантажити PDF

До цього МОН публікувало методичні рекомендації для визначення рівнів підтримки учнів з ООП. Як організувати цей процес, також роз’яснювала Державна служба якості освіти.

Фото: автор – petrograd99, Depositphotos


Обговорення

Розділ створено за підтримки Програмної ініціативи “Демократична практика” Міжнародного фонду “Відродження”. Позиція Міжнародного фонду “Відродження” може не збігатися з думкою автора.