Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

25 Січня 2018

На обговорення винесли концепцію програми з прав людини

Міністерство освіти і науки винесло на громадські обговорення проект Концепції Загальнодержавної програми з освіти у сфері прав людини.

Про це повідомили на сайті міністерства.

Процес підготовки Загальнодержавної програми є відповіддю на основні проблемні позиції, на які неодноразово протягом багатьох років звертали увагу громадські організації у своїх заявах і доповідях на національному і міжнародному рівнях.

Загальною проблемою для України є низький рівень поінформованості громадськості про права людини та основоположні свободи, механізми їх захисту“, – зазначено в проекті концепції.

Мета програми – розробити та впровадити в Україні цілісну систему освіти з прав людини відповідно до Всесвітньої програми.

Зауваження і пропозиції просять надсилати до 22 лютого на електронні адреси: [email protected][email protected] та [email protected].

Завантажити документ можна за цим посиланням.

Нагадаємо, МОН оголосило про розробку цієї програми наприкінці минулого року.

Спільнота “Батьки SOS” розробила постер з правами вчителів, а також разом з “Українським кризовим медіацентром” – брошуру з відповідями на найпоширеніші запитання про збір коштів на ремонт школи.

Про стан викладання прав людини в школах читайте матеріал “Нової української школи” “Всі права – хорошим людям”. Як у школах розповідають про права людини”.

Фото: автор – thinglass, Depositphotos


Обговорення