Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

31 Травня 2019

На Одещині відкрили інклюзивно-ресурсний центр

У селі Вигода Одеської області на базі школи відкрили інклюзивно-ресурсний центр.

Про це повідомили на сайті МОН.

У центрі є кабінет лікувальної фізкультури зі шведськими стінками, брусами, балансирами та сухим басейном для розвитку тактильних відчуттів.

У закладі працюватимуть практичний психолог, вчитель-логопед, дефектолог та реабілітолог. Вони проводитимуть комплексну оцінку розвитку дитини, визначатимуть її освітні потреби та надаватимуть рекомендації для індивідуальних навчальних програм. Усі консультації і заняття – безкоштовні.

Отримувати послуги в центрі також зможуть діти з особливими освітніми потребами, які проживають у місті Теплодар та Біляївській об’єднаній територіальній громаді.

Нагадаємо, МОН дало вимоги до підручників для дітей з особливими освітніми потребами та запропонувало новий порядок організації інклюзивного навчання.

Читайте також наш матеріал “Як оцінюватимуть особливі освітні потреби дітей в ІРЦ” та дивіться наші інфографіки “Пам’ятка для батьків про інклюзію: на що мають право та як подати документи на навчання”“Чим ІРЦ відрізняється від ПМПК” та “Як фінансується інклюзивна освіта”.

Фото: сайт МОН


Обговорення

Розділ створено за підтримки Програмної ініціативи “Демократична практика” Міжнародного фонду “Відродження”. Позиція Міжнародного фонду “Відродження” може не збігатися з думкою автора.