Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

9 Серпня 2024

На освітній платформі “Всеукраїнська школа онлайн” з’явилися нові функції

На освітню вебплатформу “Всеукраїнська школа онлайн” (ВШО) додали нові функції для учнів і вчителів. Усі зміни спрямовані на покращення якості дистанційного навчання та розширення можливостей порталу в межах Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору.

Про це повідомило Міністерство освіти і науки України.

На початку 2024 року функціонал ВШО розширили для сумісності з порталом, на якому Український центр якості освіти проводить НМТ. Крім того, на платформу додали:

  • нові види тестових завдань;
  • можливість контролювати час, відведений на тестування;
  • можливість надавати автоматичний відгук на неправильні відповіді (для завдань типів Checkboxes, Multiple Choice, Dropdown, Numerical Input, Text Input);
  • розділ “Анкетування” до загального звіту для вчителя: тепер там відображаються відповіді учнів на завдання типу опитування, опитування з множинним вибором і голосування.

На порталі також покращили автоматизовану розширену звітність для навчальних курсів і забезпечили коректне відображення результатів учнів і учениць (навіть коли школярі не надали відповіді на частину питань).

Як розповіли в МОН, нині на платформі проводять роботи зі створення функціональних можливостей, які б дали змогу використовувати ВШО для потреб експертизи й апробації підручників. Так, до початку нового навчального року на вебпорталі мають з’явитися:

  • відображення обговорень з майстер-курсу з апробації в курсах-копіях;
  • можливість копіювати майстер-курси з апробації тільки обмеженому колу вчителів;
  • додавання статусів частинам підручника для визначення етапів апробації;
  • обмеження можливостей редагування курсів під час апробації.

“Ці оновлення значно розширюють можливості “Всеукраїнської школи онлайн” та сприяють індивідуалізації навчання. Робота над тим, щоб зробити дистанційне навчання максимально ефективним та зручним для всіх учасників освітнього процесу триває”, додали в МОН.

Раніше ми розповідали, що МОН запустило курс кримськотатарської мови та літератури для 5–6-х класів “НУШ”.

Титульне фото: “НУШ”


Обговорення